Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • LIVE | forse opleving olieprijs zet rem op recordjacht beurzen in Zuid-Korea en Japan
    • Aryna Sabalenka draagt peperdure juwelen, maar vraagt om meer prijzengeld: ’Men haalt twee zaken door elkaar’
    • Van wereldroem naar Dauwpop: waarom we nog altijd graag naar de hits van de Sugababes luisteren
    • Quentin Tarantino houdt ongeduldige fans nog even tevreden, maar komt er ooit nog nieuwe film? ’Hij moet doorgaan tot hij doodgaat’
    • Groeiend aantal mensen verslaafd aan online gokken en designerdrugs: ’Problematiek groter dan cijfers laten zien’
    • Ronald Koeman zal tevreden zijn: Memphis Depay doet avond na WK-selectie verder wedstrijdritme op
    • Jill Biden schrok van toestand Joe tijdens debat met Trump: ’O mijn god, hij krijgt een beroerte’
    • Verhuurders dumpten ook in eerste kwartaal massaal huurwoningen: ’Nederland staat aan de vooravond van een wooninfarct’
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»Verdrietige IGONE over de breuk met Thijs Römer: ‘Je denkt nog lang: oh jezus nee, het zal toch niet? Het bleek allemaal waar’

    Verdrietige IGONE over de breuk met Thijs Römer: ‘Je denkt nog lang: oh jezus nee, het zal toch niet? Het bleek allemaal waar’

    0
    By redactie on 31 oktober 2023 Bekende Mensen
    (Beeld: CP/Instagram)

    Het was rechtszaak van Thijs Römer, die terechtstond voor onlinemisbruik van destijds minderjarige meisjes, die echtgenote Igone de Jongh de ogen deed openen en leidde tot een definitieve breuk met de man met wie ze oud wilde worden. “De informatie die tot mij kwam, ging ook over ontrouw. Maar na deze feiten gehoord te hebben voelde ik mijn lijf op slot gaan”, vertelt de balletdanseres.

    “Je denkt eerst nog lang: oh jezus nee, het zal toch niet? Het bleek helaas allemaal waar te zijn. Dat was heel moeilijk. Ik ging in overlevingsstand”, zegt Igone in een interview in &C’s Winterboek.


    Ze zegt dat ze “écht” dacht oud te worden samen met Thijs. “Dus dit was een enorme klap in mijn gezicht.” Als het enkel om vreemdgaan was gegaan, had zij haar ex “misschien” nog kunnen vergeven. “Maar wat betreft de rechtszaak en wat daar gebeurd is, dat ging over mijn grens. Dat staat zó ver van mij af.”

    Igone vertelt  dagen te hebben gehad waarop ze alleen maar onder haar dekbed lag. “Ik heb zo vaak gedacht: wanneer worden de dagen minder? Wanneer komt er rust?” Igone vraagt zich eveneens af of ze ooit weer iemand kan vertrouwen en zich vrij kan voelen bij een ander. “Alleen al de gedachte aan een relatie met iemand vind ik doodeng. En ik vraag mij af of ik ooit weer iemand ga vertrouwen en mij vrij kan voelen bij een ander.”

    In september maakte ze de breuk met Thijs definitief. Ze liet weten dat haar hart “verscheurd” was. Ze kregen in 2016 een relatie met elkaar, in november 2019 trouwden ze. Thijs Römer werd in augustus veroordeeld tot een celstraf van drie maanden, waarvan twee voorwaardelijk, en een werkstraf van 240 uur voor grensoverschrijdend gedrag met meisjes.

    Römer is daartegen in hoger beroep gegaan omdat hij zichzelf niet herkende in het vonnis van de rechter.

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    LIVE | forse opleving olieprijs zet rem op recordjacht beurzen in Zuid-Korea en Japan

    Aryna Sabalenka draagt peperdure juwelen, maar vraagt om meer prijzengeld: ’Men haalt twee zaken door elkaar’

    Van wereldroem naar Dauwpop: waarom we nog altijd graag naar de hits van de Sugababes luisteren

    Net Nieuw
    • LIVE | forse opleving olieprijs zet rem op recordjacht beurzen in Zuid-Korea en Japan
    • Aryna Sabalenka draagt peperdure juwelen, maar vraagt om meer prijzengeld: ’Men haalt twee zaken door elkaar’
    • Van wereldroem naar Dauwpop: waarom we nog altijd graag naar de hits van de Sugababes luisteren
    • Quentin Tarantino houdt ongeduldige fans nog even tevreden, maar komt er ooit nog nieuwe film? ’Hij moet doorgaan tot hij doodgaat’
    • Groeiend aantal mensen verslaafd aan online gokken en designerdrugs: ’Problematiek groter dan cijfers laten zien’



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.