Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • LIVE | Formule 1: Antonelli heerst in Monaco, straf Russell en Hamilton; Norris en Verstappen uitgevallen
    • Amerika-kenner Raymond Mens over negatieve sentiment rond WK: ‘Belachelijke stemmingmakerij!’
    • Poging om rechtszaak te beïnvloeden: falende Britse politie verder in het nauw rond moord op tiener Henry Nowak (18)
    • Oud-Bondgenoten Demi en Geert geven elkaar het jawoord in Amerika: ‘Verrassing!’
    • LIVE | Formule 1: Kimi Antonelli heerst in Monaco, Max Verstappen vroeg uitgevallen
    • Spotify kraakt onder Taylor Swift-gekte: countrysong breekt vrouwenrecord
    • Zien: Nederlands elftal straalt op Times Square
    • LIVE | finale Roland Garros: pakt Alexander Zverev eindelijk zijn eerste grandslamtitel tegen Flavio Cobolli?
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»BINNENKIJKEN – In dit riante optrekje van 1.375.000 in Abcoude maakt Trijntje Oosterhuis nu nieuwe start

    BINNENKIJKEN – In dit riante optrekje van 1.375.000 in Abcoude maakt Trijntje Oosterhuis nu nieuwe start

    0
    By redactie on 27 februari 2021 Bekende Mensen, Binnenkijken, Hollywood Huizen
    Trijntje Oosterhuis (48) haar Amsterdamse appartement verruild voor het riante optrekje in Abcoude waar zij 1.373.000 euro voor neertelde.

    Met geliefde Alvin, hun dochtertje Maël (5) en haar twee puberzoons Jonas en Marijn uit haar huwelijk met Sander van den Eenden, begint Trijntje in Abcoude aan een nieuw hoofdstuk in haar leven. Voor Trijntje is het de tweede keer dat ze het stadsleven verlaat. Met ex-man Sander woonde ze eerder in Noordeinde, een dorpje in de gemeente Alkmaar. De zangeres en levenspartner Alvin kochten het romantische hoekhuis voor 1.375.000 euro en vestigden er een hypotheek op van 1,8 miljoen euro.


    Trijntje en Alvin wonen nu met de kinderen in een hoekhuis met veranda plus en een vlonderterras in de achtertuin. Aan de overkant van het huis is er een mogelijkheid voor het aanleggen van een boot in het riviertje ‘t Gein.

    Het huis telt, verdeeld over drie woonlagen, 164 vierkante meter en heeft vijf slaapkamers en 1 badkamer. Aan de zijkant van het huis staat een groot tuinhuis met klusruimte en logeerkamer. Ook is er nog een grote schuur. De grote achtertuin ligt op het zuiden en vandaar uit heeft uitzicht op het weiland met grazende koeien, waarvan Trijntje deels eigenaar van is.

    Onder Bekende Nederlanders is Abcoude inmiddels een geliefd dorpje; eerder kochten onder anderen ook Arie Boomsma, Najib Amhali, Peter van der Vorst en Eva Jinek er een huis.

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    LIVE | Formule 1: Antonelli heerst in Monaco, straf Russell en Hamilton; Norris en Verstappen uitgevallen

    Amerika-kenner Raymond Mens over negatieve sentiment rond WK: ‘Belachelijke stemmingmakerij!’

    Poging om rechtszaak te beïnvloeden: falende Britse politie verder in het nauw rond moord op tiener Henry Nowak (18)

    Net Nieuw
    • LIVE | Formule 1: Antonelli heerst in Monaco, straf Russell en Hamilton; Norris en Verstappen uitgevallen
    • Amerika-kenner Raymond Mens over negatieve sentiment rond WK: ‘Belachelijke stemmingmakerij!’
    • Poging om rechtszaak te beïnvloeden: falende Britse politie verder in het nauw rond moord op tiener Henry Nowak (18)
    • Oud-Bondgenoten Demi en Geert geven elkaar het jawoord in Amerika: ‘Verrassing!’
    • LIVE | Formule 1: Kimi Antonelli heerst in Monaco, Max Verstappen vroeg uitgevallen



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.