Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Klaas teleurgesteld na Winter vol liefde: ‘Ik gaf vooraf duidelijk aan: geen vrouwen met puberende kinderen’
    • 10-jarige Max verovert Paris Fashion Week als jongste ontwerper ooit, zijn mode heeft een boodschap
    • Van naaimachine tot Paris Fashion Week-debuut: Max Alexander (10) gooit hoge ogen met bijzondere jurken
    • Waarom heeft café Robert ten Brink zulke slechte reviews? ‘Racist!’
    • Dit is waarom Leontine Ruiters terugkeert naar Curaçao
    • Urk!-Greetje doorbreekt stilte over ruzie met Teun Föhn
    • Vervelend nieuws voor Gio en Lynn die nog vastzitten in Oman
    • Meilandjes weer in gesprek met John de Mol: ‘Willen helemaal niet stoppen’
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»Nu nog met Oranje: Frank de Boer verkoopt pand vrouw Helen en scoort drie ton winst

    Nu nog met Oranje: Frank de Boer verkoopt pand vrouw Helen en scoort drie ton winst

    0
    By redactie on 14 oktober 2020 Bekende Mensen, Hollywood Huizen
    Frank de Boer mag dan met Nederlands elftal nog niet echt scoren, de bondscoach doet dat wel op de huizenmarkt. Het pand dat Frank zijn vrouw Helen in 2007 in het centrum van Edam cadeau deed is door de bondscoach verkocht met een winst van bijna 300.000 euro.

    De woonwinkel,  een Rijksmonument en de voormalige ambtswoning van de burgemeester, van Franks vrouw Helen sloot in 2016 de deuren nadat Frank zijn geluk als coach bij Inter Milan ging beproeven. dat werd niet echt een succes, want na een paar maanden werd hij  ontslagen. De woonwinkel van Helen was toen al gesloten en het pand in het centrum van Edam stond te koop voor 1,7 miljoen euro, maar een koper kwam er niet.


    Dit jaar ging het pand met een forse korting weer voor 1,35 miljoen euro de markt op. En die prijs lokte wel kopers. Het pand is nu verkocht en Frank kan een leuke winst o zijn bankrekening bijschrijven, want zelf betaalde hij er 1.036.000 euro voor. Een hypotheek rust er niet op zijn pand, dus het hele verkoopbedrag gaat naar Franks bankrekening.

    Het grachtenpand, een dubbel herenhuis, heeft verdeeld over vier woonlagen een totale woonoppervlakte van maar liefst 541 vierkante meter en telt in totaal acht kamers, waaronder vijf slaapkamers. Er is een badkamer. De 380 vierkante meter grote achtertuin mag riant genoemd worden. Of de koper in het pand gaat wonen is nog maar de vraag, want er ligt een goedgekeurd plan waarbij er zes appartementen mogen worden gerealiseerd.

     

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Klaas teleurgesteld na Winter vol liefde: ‘Ik gaf vooraf duidelijk aan: geen vrouwen met puberende kinderen’

    10-jarige Max verovert Paris Fashion Week als jongste ontwerper ooit, zijn mode heeft een boodschap

    Van naaimachine tot Paris Fashion Week-debuut: Max Alexander (10) gooit hoge ogen met bijzondere jurken

    Net Nieuw
    • Klaas teleurgesteld na Winter vol liefde: ‘Ik gaf vooraf duidelijk aan: geen vrouwen met puberende kinderen’
    • 10-jarige Max verovert Paris Fashion Week als jongste ontwerper ooit, zijn mode heeft een boodschap
    • Van naaimachine tot Paris Fashion Week-debuut: Max Alexander (10) gooit hoge ogen met bijzondere jurken
    • Waarom heeft café Robert ten Brink zulke slechte reviews? ‘Racist!’
    • Dit is waarom Leontine Ruiters terugkeert naar Curaçao



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.