Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Fortuna en Tunjic al maanden klem tussen sterke vermoedens en medische diagnoses: ’Luka vreest voor zijn toekomst als voetballer’
    • Raymond Mens is al blind aan één oog: schrik zat er goed in bij recent ongelukje tijdens het tuinieren
    • Monica en Romee genieten op Coachella en Miljuschka is helemaal klaar met deze opmerking
    • Channah Koerten in diepe rouw
    • Mond- en klauwzeeruitbraak op Cyprus kan zorgen voor halloumi-tekort
    • Deelnemer realityprogramma ergert zich aan outfit huisgenote: ‘Ma Flodder’
    • Johan Derksen dropt bom over afwezigheid Hélène Hendriks in De Oranjezondag: ’Ze was pissig’
    • Hollywood verzet zich in brief tegen overname Warner Bros.
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»Robin van Persie koopt binnen een dag voor €6,55 miljoen villa van Dragon Dens Michel Perridon

    Robin van Persie koopt binnen een dag voor €6,55 miljoen villa van Dragon Dens Michel Perridon

    0
    By redactie on 22 juli 2021 Bekende Mensen, Hollywood Huizen

    Robin van Persie koopt voor €6,55 miljoen de stadsvilla van veelvoudig miljonair, mede-Rotterdammer, Feyenoord-supporter en Dragons Den-ster Michel Perridon. De voetballer nam niet al te lang de tijd om het huis te kopen. Hij kwam kijken en legde de volgende dag het geld op tafel…

    ‘Ik wilde van mijn huis af omdat het te groot is, nu mijn kinderen het huis uit zijn. En ik wist dat Robin op zoek was naar een nieuwe plek. Hij is komen kijken, en hij vond het geweldig. Ik ben altijd zuinig op mijn spullen, dus ook op m’n huis. Een dag later waren we er uit,’ vertelt Perridon aan het AD.


    Buitenplaats Welgelegen is een rijksmonument en staat in de wijk het Scheepvaartkwartier in het centrum van de havenstad. Het is een herenhuis, met gepleisterde gevels en door een fronton bekroonde, hoger opgehaalde middenpartij.

    ‘Dat ik mijn huis mag verkopen aan een van de grootste voetballers die we hier in Rotterdam ooit hebben voortgebracht: schitterend, toch? En het is nog een mooie gozer ook. Ik weet zeker dat hij hier heel mooie tijden gaat hebben, net als ik heb gehad,’ vertelt Michel Perridon aan de krant over de verkoop van zijn villa aan de voormalige Feyenoorder.

    Aan de krant laat Perridon ook weten al een tijdje kleiner te willen wonen. Peridon, met een dor Quote geschat vermogen van 3.5 miljoen gaat het koetshuis bewonen als hij in Nederland is. Hij woont tegenwoordig vooral in Dubai. te vinden.

    De prijs van €6,55 miljoen lijkt fors, maar niet voor Van Persie. Twee jaar geleden schatte Quote zijn vermogen op €48 miljoen.

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Fortuna en Tunjic al maanden klem tussen sterke vermoedens en medische diagnoses: ’Luka vreest voor zijn toekomst als voetballer’

    Monica en Romee genieten op Coachella en Miljuschka is helemaal klaar met deze opmerking

    Raymond Mens is al blind aan één oog: schrik zat er goed in bij recent ongelukje tijdens het tuinieren

    Net Nieuw
    • Fortuna en Tunjic al maanden klem tussen sterke vermoedens en medische diagnoses: ’Luka vreest voor zijn toekomst als voetballer’
    • Raymond Mens is al blind aan één oog: schrik zat er goed in bij recent ongelukje tijdens het tuinieren
    • Monica en Romee genieten op Coachella en Miljuschka is helemaal klaar met deze opmerking
    • Channah Koerten in diepe rouw
    • Mond- en klauwzeeruitbraak op Cyprus kan zorgen voor halloumi-tekort



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.