Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Real Madrid krijgt diep in blessuretijd nieuwe dreun in Spaanse titelstrijd, Barcelona kan verder uitlopen
    • Gitaargod Eric Clapton (81) betovert Ziggo Dome met ongeëvenaarde gitaarsolo’s
    • Dit is de winnaar van Heel Holland bakt elke dag: ‘Echt onwerkelijk’
    • FC Den Bosch na beschamende en incidentrijke laatste speeldag in KKD naar play-offs
    • Damrak en Wall Street euforisch weekend in door tech en AI; nieuwe records in New York
    • LIVE | Damrak en Wall Street euforisch weekend in door tech en AI
    • Michael B. Jordan werkt aan verfilming van Battlefield-videogame
    • Videogoal: Brian Brobbey’s Sunderland snel op achterstand na eigengoal
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»Arme Albert: John de Mol laat veelverdiener Verlinde tot eind contract werken voor zijn geld

    Arme Albert: John de Mol laat veelverdiener Verlinde tot eind contract werken voor zijn geld

    0
    By redactie on 23 augustus 2020 Bekende Mensen, Binnenkijken, Hollywood Huizen

    Na het echec vorig jaar van het met veel tam-tam aangekondigde 6Inside moet Albert Verlinde zijn tweejarig contract dat hij vorig jaar John de Mols Talpa sloot en dat nog loopt tot mei 2021 blijven werken voor zijn geld. Zo blijft hij bij shownieuws aanschuiven als showbizzdeskundige en gaat hij vanaf morgen bij Koffietijd iedere werkdag praten over “theater en cultuur en dergelijke”. Een ding doet Verlinde niet meer: praten over zijn eigen liefdesleven…

    Albert Verlinde (59) praat hij niet meer over zijn eigen liefdesleven. Volgens De theaterproducent en entertainmentdeskundige is hij in het verleden open genoeg geweest en wil dat nu niet meer. Dat vertelde hij zondag in het NPO Radio 1-programma De Perstribune.


    Het verhaal dat Verlinde en ex-man Hoes het weer ‘voorzichtig aan het proberen’ zijn, wil de de theaterproducent dan ook niet bevestigen. “We zijn altijd heel goed bevriend gebleven, altijd maatjes gebleven en dat is het.”

    Ondanks dat Albert Verlinde en Onno Hoes in 2014 na 13 jaar ‘uit elkaar’ gingen, wilden ze niet officieel scheiden van elkaar. Waarschijnlijk een wijsbesluit, want het lijkt dat ze weer samen verder gaan nu Albert met zijn Onno een miljoenenappartement gekocht in het Amsterdamse Museumkwartier.

    Verlinde was jaren geleden zelf onderdeel van een mediastorm toen zijn ex Onno Hoes, destijds burgemeester van Maastricht, werd gefotografeerd toen hij zoende met een andere man. Hoewel de theaterproducent hem vergaf, strandde het huwelijk bijna een jaar later alsnog.

    Verlinde sprak er destijds wel over op televisie, maar houdt geheim hoe het met de liefde tussen hem en Onno is. is gesteld. “Ik heb op een gegeven moment gewoon de keuze gemaakt: ik doe mijn ding en ik heb het buitengewoon naar mijn zin en ik ben zeer gelukkig, maar ik ga er niet meer over zeggen.”

    Als entertainmentdeskundige is Verlinde tot einde contrat, mei 2021, nog te zien bij SBS6. Ook schuift hij vanaf maandag 31 augustus wekelijks aan bij het ochtendprogramma Koffietijd om “te praten over theater en cultuur en dergelijke”.

    BINNENKIJKEN!  Albert Verlinde koopt samen met ‘ex’ Onno Hoes voor bijna 4 miljoen euro appartement in Amsterdam

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Real Madrid krijgt diep in blessuretijd nieuwe dreun in Spaanse titelstrijd, Barcelona kan verder uitlopen

    Gitaargod Eric Clapton (81) betovert Ziggo Dome met ongeëvenaarde gitaarsolo’s

    Dit is de winnaar van Heel Holland bakt elke dag: ‘Echt onwerkelijk’

    Net Nieuw
    • Real Madrid krijgt diep in blessuretijd nieuwe dreun in Spaanse titelstrijd, Barcelona kan verder uitlopen
    • Gitaargod Eric Clapton (81) betovert Ziggo Dome met ongeëvenaarde gitaarsolo’s
    • Dit is de winnaar van Heel Holland bakt elke dag: ‘Echt onwerkelijk’
    • FC Den Bosch na beschamende en incidentrijke laatste speeldag in KKD naar play-offs
    • Damrak en Wall Street euforisch weekend in door tech en AI; nieuwe records in New York



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.