Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Nienke Plas deelt de avondroutine van haar zoon
    • Dit is de nieuwe liefde van Christiaan Bauer: ‘Voelt heel vertrouwd’
    • Smadelijke privé-appjes Taylor Swift en Blake Lively openbaar gemaakt
    • Prins Harry emotioneel in rechtbank: ‘Ze hebben het leven van mijn vrouw tot een absolute hel gemaakt’
    • Van kleuterklas tot date: Christiaan Bauer bevestigt nieuwe liefde
    • Officieel op Instagram: Christiaan Bauer is opnieuw verliefd!
    • Zorgen om zieke baby’s: teruggeroepen babymelk van Nestlé komt uit Nederland
    • Johan Derksen over uitbarsting Jack van Gelder: ‘Jonge snotneus’
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Binnenkijken»BINNENKIJKEN in het eerste huis dat in scheiding liggende BRAD PITT en ANGELINA JOLIE verkocht hebben (maar wel voor veel minder dan gehoopt…)

    BINNENKIJKEN in het eerste huis dat in scheiding liggende BRAD PITT en ANGELINA JOLIE verkocht hebben (maar wel voor veel minder dan gehoopt…)

    0
    By redactie on 30 oktober 2016 Binnenkijken, Hollywood Huizen
    De in scheiding liggende Brad Pitt en Angelina Jolie hebben hun woning in New Orleans, hun thuisbasis, verkocht. Het voormalige stel verkocht de villa voor 4.9 miljoen dollar. Een beetje minder dan ze gehoopt hadden, want de eerste vraagprijs was 6 miljoen dollar…

    Angelina Jolie verschanste zich na de scheiding van Brad Pitt in eerste instantie ineen strandvilla in Malibu die ze huurde voor €95.000 per maand!


    Maar niet veel later reed de verhuiswagen weer voor toen de 41-jarige actrice met haar zes kinderen verhuisd vanuit Malibu naar het oude huis van Denise Richards, waarvan de huur zo’n 30.000 dollar per maand bedraagt. Het gigantische huis biedt volgens Entertainment Tonight zo’n 700m2 leefruimte, heeft twee zwembaden, een waterval en een enorme bar aan het zwembad.

     

    Brad Pitt en Angelina Jolie kochten het huis in de Franse wijk van New Orleans niet lang nadat de orkaan Katrina in 2005 haar verwoestend werk had gedaan. Het destijds ook al veelbesproken paar betaalde 3.5 miljoen dollar en vertelden dat ze New Orleans vanaf dat moment als hun thuis beschouwden. De afgelopen tien jaar verbleven ze dan ook het merendeel van de tijd in New Orleans. Vorig jaar mei zetten ze het huis voor €6 miljoen in de verkoop, maar daar ging in december 2015 € 782.000 euro vanaf! ‘Brangelina’ vroeg toen nog maar €5,2 miljoen voor het stulpje.

    De charmante woning, met een woonoppervlak van meer dan 700 vierkante meter, heeft over de volledige breedte een veranda waar Brad Pitt’s beroemde balkonscène met bier en Matthew McConaughey plaatsvond.

    Brad Pitt en Matthew McConaughey bleken in 2014 buren te zijn geworden in New Orleans. Toen Brad op het balkon van zijn huis stond en zijn collega op het balkon tegenover hem ontwaarde, gooide Pitt een biertje naar de overkant. Matthew wist het blikje bier op te vangen en dronk het op.

    Het in rond 1830 uit baksteen in Parijse stijl opgetrokken, nu verkochte huis, huis heeft Venetiaanse gepleisterde muren. Het hoofdhuis en het gastenverblijf zijn gescheiden door een weelderige binnenplaats. Het hoofdgebouw telt drie verdiepingen met vijf grote kamers met een dito aantal open haarden. Naast een prachtige trap is er ook een lift om de twee en derde verdieping te bereiken. De drie badkamers zijn in marmer uitgevoerd. De keuken is een chefkok waardig.

    Het achterhuis is een volledig op zichzelf staande wooneenheid. Het was perfect geschikt voor het huisvesten van het inwonend personeel van het stel. Het heeft dan ook een eigen ingang, keuken en leefruimten.

    Het was potentiële kopers bij een bezichtiging overigens niet toegestaan om foto’s van het interieur te nemen.

     

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    BINNENKIJKEN! Ook na 90.000 euro ‘korting’ raakt villa PFAFFS niet verkocht

    KONING CHARLES heeft kanker: behandeling al opgestart, prins Harry keert terug naar Londen

    Kroonprinses AMALIA woont na bedreigingen weer in Amsterdam

    Net Nieuw
    • Nienke Plas deelt de avondroutine van haar zoon
    • Dit is de nieuwe liefde van Christiaan Bauer: ‘Voelt heel vertrouwd’
    • Smadelijke privé-appjes Taylor Swift en Blake Lively openbaar gemaakt
    • Prins Harry emotioneel in rechtbank: ‘Ze hebben het leven van mijn vrouw tot een absolute hel gemaakt’
    • Van kleuterklas tot date: Christiaan Bauer bevestigt nieuwe liefde



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.