Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • True crime series als ’The Idaho murders’ knallen de huiskamers binnen: ’Je voelt de paniek van echte mensen’
    • LIVE | Iran stelt verregaande eisen voor heropening van Straat van Hormuz: ’Terugtrekking VS en schadevergoeding’
    • Op haar 11de koos ze zelf haar naam: ‘Als we Laurentien boos wilden hebben, noemden we haar Petra’
    • Paramount belooft 30 films per jaar uit te brengen na overname Warner
    • Paramount legt beloofd filmaanbod na overname Warner officieel vast
    • Energiecontracten lopen af, terwijl de rekening een gat brandt in de portemonnee: dit kun je nú al doen
    • PSV-trainer Peter Bosz kan na heel lang nadenken één positief puntje noemen na valse start tegen Fortuna Sittard
    • LIVE WK-plannen | FIFA waarschuwt media na ’valse beschuldigingen’ over Gianni Infantino
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Binnenkijken»BINNENKIJKEN – Wie helpt REINOUT OERLEMANS van zijn ‘bootje’ van € 3.585 miljoen af?

    BINNENKIJKEN – Wie helpt REINOUT OERLEMANS van zijn ‘bootje’ van € 3.585 miljoen af?

    0
    By redactie on 11 augustus 2016 Binnenkijken, Hollywood Huizen
    Wie de Good Times, het jacht van Reinout Oerlemans, wil kopen moet diep in de buidel tasten, want de tv-magnaat wil maar liefst € 3.585 miljoen voor zijn speeltje. Eerst maar even binnenkijken dan?


    Het jacht van Reinout Oerlemans, de Good Times, staat alweer te koop. Een jaar nadat Reineit het jacht kocht is het plezier van het spelevaren er blijkbaar al weer af. Het 31 meter lange jacht is van aluminium en heeft twee Lugger motoren van 425pk. Maar die motoren kunnen natuurlijk ook worden uitgezet om lekker te zeilen.

    De Good Times is van Hollands fabikaat en werd gebouw door Van Dam Nordia te Aalsmeer. Aan boord 3 slaapcabines met lek voor 7 man/vrouw en 2 cabines met vier bedden voor de bemanning.


    U wilt Reinout van zijn bootje afhelpen? Van der Vliet te Muiden is de verkopende makelaar.

    U blijft liever aan wal? De luxueuze villa van de familie Oerlemans in Los Angeles staat ook al een tijdje te koop voor 21 miljoen dollar (18,3 miljoen euro), maar niemand die dat wil betalen voor het droompaleis. Dus is het huis nu ook te huur voor ‘slechts’ 118.000 dollar (106.000 euro) per maand. Liever ook eerst even binnenkijken? Kan hier!

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    BINNENKIJKEN! Ook na 90.000 euro ‘korting’ raakt villa PFAFFS niet verkocht

    KONING CHARLES heeft kanker: behandeling al opgestart, prins Harry keert terug naar Londen

    Kroonprinses AMALIA woont na bedreigingen weer in Amsterdam

    Net Nieuw
    • True crime series als ’The Idaho murders’ knallen de huiskamers binnen: ’Je voelt de paniek van echte mensen’
    • LIVE | Iran stelt verregaande eisen voor heropening van Straat van Hormuz: ’Terugtrekking VS en schadevergoeding’
    • Op haar 11de koos ze zelf haar naam: ‘Als we Laurentien boos wilden hebben, noemden we haar Petra’
    • Paramount belooft 30 films per jaar uit te brengen na overname Warner
    • Paramount legt beloofd filmaanbod na overname Warner officieel vast



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.