Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Kroonprinses Amalia bevorderd tot korporaal na afronden militaire opleiding
    • Thomas van Groningen: ‘Of ik Jack van Gelder mis op televisie?’
    • Prinses Amalia heeft eerste militaire titel binnen: zo zag haar opleiding er tot nu toe uit
    • Van winst naar stilte: hoeveel The Voice-winnaars werden géén ster?
    • Twee sterren voor album Antoon: song over overleden moeder is knap gemaakt, maar ontroert niet genoeg
    • Leven Bureau Utrecht-agent Maikel ingrijpend veranderd na ongeluk
    • De carrièreswitch van Koos van Plateringen: van Shownieuwsverslaggever naar alcoholvrij-goeroe
    • Marco Borsato mist overleden vader ‘nog elke dag’
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Misdaad»KONING heeft straf van FRANK MASMEIJER kwijtgescholden, maar zijn schuld bij maffia staat nog open

    KONING heeft straf van FRANK MASMEIJER kwijtgescholden, maar zijn schuld bij maffia staat nog open

    0
    By redactie on 23 juli 2022 Misdaad

    Nederland heeft voormalig televisiepresentator, cocaïnesmokkelaar en geboren leugenaar Frank Masmeijer gratie verleend en vrijgelaten uit de gevangenis. Masmeijer was in Antwerpen veroordeeld tot negen jaar celstraf, maar dat vond de Nederlandse regering een beetje zielig. “Door een cocaïnesmokkelaar als Frank Masmeijer gratie te verlenen, doet Nederland zijn reputatie als narcostaat weer alle eer aan,” schrijft Joris van der Aa in zijn column in de Gazet van Antwerpen. Volgens de columnist staat bij “Masmeijers voormalige zakenvrienden van de drugsmaffia nog wel een schuld open. De kans dat de eigenaar van die verloren 500 kg het “bonnetje” zal verscheuren, lijkt ons niet zo groot.”

    Joris van der Aa in zijn column: “Ook de Nederlandse regering vond Frank Masmeijer, in de ogen van veel Nederlanders nog altijd die sympathieke jongen van de televisie, een beetje zielig. Alsof die cocaïnezending van 500 kg een soort jeugdzonde was. Die stoute Marokkanen uit België, dat waren de echte boeven, niet Frank. Zo geloven ze het toch graag in Nederland. Dat Masmeijer jarenlang heeft gelogen, en zelfs zijn neefje voor de zaak wilde laten opdraaien, dat vergeet iedereen voor het gemak.”


    Dan: “Dat Masmeijer bij de politie een valse aangifte deed van een carjacking, terwijl hij gewoon een pak slaag had gekregen omdat hij een groot drugstransport had laten mislukken. Dat past niet in het plaatje van de zielige volkse jongen, die ongewild in een grote drugszaak was beland. Dat Masmeijer ten tijde van zijn proces gewoon met criminelen bleef omgaan? Laten we het gezellig houden, toch?

    De conclusie van de columnist Joris van der Aa? ? Door Frank Masmeijer, die nooit enig schuldbesef heeft getoond, vroegtijdig vrij te laten, doet Nederland zijn reputatie in het buitenland als narcostaat weer alle eer aan. Maar de Nederlandse regering mag zijn straf dan wel hebben kwijtgescholden, bij zijn voormalige zakenvrienden van de drugsmaffia staat er nog wel een schuld open. De kans dat de eigenaar van die verloren 500 kg het “bonnetje” zal verscheuren, lijkt ons niet zo groot.”

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Ondanks dat Duitse politie zeker weet dat hij de dader is: verdachte in zaak MADDIE MCCANN wordt vrijgelaten

    FBI trapte al eerder in de verhalen van de aartsleugenaar: Spreekt JORAN VAN DER SLOOT nu de waarheid?

    JORAN VAN DER SLOOT bekent: ‘Ik heb Natalee Holloway vermoord op het strand omdat ze geen seks wilde”

    Net Nieuw
    • Kroonprinses Amalia bevorderd tot korporaal na afronden militaire opleiding
    • Thomas van Groningen: ‘Of ik Jack van Gelder mis op televisie?’
    • Prinses Amalia heeft eerste militaire titel binnen: zo zag haar opleiding er tot nu toe uit
    • Van winst naar stilte: hoeveel The Voice-winnaars werden géén ster?
    • Twee sterren voor album Antoon: song over overleden moeder is knap gemaakt, maar ontroert niet genoeg



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.