Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • LIVE Eredivisie | Veel sterker FC Twente zoekt nog zonder te scoren kleedkamer op in inhaalduel met Telstar
    • Ruim 30 jaar verschil, bijna hetzelfde beeld: bijzondere gelijkenis tussen prins George en vader William op Eton College
    • Hardenbergerbrug naar verwachting om middernacht weer open
    • Verzoek tot vrijlating van Tate-broers door Amerikaanse rechter afgewezen
    • Moeder Patty Harpenau moest op sociale media lezen dat Dotan vader is geworden: ’Ik vind het zo ruw en hard’
    • Internationale prijs voor ’De grannies van Amsterdam’
    • Jim Bakkum (39) eert kinderen met bijzondere tatoeage: ’Weer een plakplaatje erbij’
    • ‘Die prijs bij de benzinepomp is niet uit te sluiten’
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Misdaad»Ondanks dat Duitse politie zeker weet dat hij de dader is: verdachte in zaak MADDIE MCCANN wordt vrijgelaten
    Christian Brückner zou Maddie vermoord hebben (Beeld: Italian Carabinieri Press Office/Metropolitan Police)

    Ondanks dat Duitse politie zeker weet dat hij de dader is: verdachte in zaak MADDIE MCCANN wordt vrijgelaten

    0
    By redactie on 9 oktober 2024 Misdaad, Topstory
    Christian Brückner zou Maddie vermoord hebben (Beeld: Italian Carabinieri Press Office/Metropolitan Police)

    De Duitse verdachte in zaak Maddie McCann, Christian Brückner wordt vrijgelaten. En dat ondanks onderzoek dat nog loopt tegen hem.  Brückner wordt verdacht van de moord op Maddie McCann, maar ontkent alles.

    De Duitser stond dinsdag in Braunschweig terecht op verdenking van seksueel misbruik in een aantal andere zaken, maar de rechter sprak hem vrij. De hoofdverdachte van de verdwijning van Madeleine McCann komt mogelijk volgend jaar op vrije voeten. Brückner zit nu nog een gevangenisstraf van zeven jaar uit voor het verkrachten van een Amerikaanse vrouw van 72 in 2005 in Praia da Luz in Portugal. Daarvoor werd hij in 2019 veroordeeld. In september volgend jaar kan hij vrijkomen.


    Het onderzoek tegen Christian Brückner loopt nog wel, maar de verwachting is dat het onderzoek pas afgerond zal zijn in 2026. Dat is ook de reden dat B. nu zijn cel mag verlaten. Duitse politiebronnen onthullen nu dat ze Christian Brückner de klok rond in de gaten gaan houden als hij weer op vrije voeten is.  Intussen gaat de zoektocht naar het meisje nog steeds verder.

    Maddie verdween in 2007 uit haar vakantieappartement in Praia da Luz. Ze was toen drie jaar. De Duitse politie is er zeker van dat Christian B. de dader is. Het gezin was op vakantie in de Algarve en de ouders van Maddie waren in de buurt met vrienden aan het eten terwijl hun dochter lag te slapen in hun vakantiewoning. De verdwijning trok in het Verenigd Koninkrijk, maar ook internationaal veel aandacht.

    De vrijspraak  is een tegenslag voor de Duitse justitie. Brückner is in de zaak McCann nooit aangeklaagd. Hij werd als hoofdverdachte getipt door een voormalige celgenoot, aan wie hij zou hebben verteld dat hij bij een inbraak geen geld kon vinden, maar wel een kind had meegenomen. Brückner ontkent dat hij er iets mee te maken had.

    In Portugal geldt voor moord een verjaringstermijn van vijftien jaar. die zijn inmiddels voorbij, zodat Brückner daar niet meer kan worden vervolgd. In Duitsland kan moord niet verjaren.

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    WONDERTJE… MIKE HANSLER woont al 2.5 maand niet in bij moeder MO

    ANDRE RIEU over zijn ouders: ‘Mijn moeder was kil, mijn vader een godsdienstwaanzinnige’

    ESTELLE CRUIJFF heeft een liefdesdroom: ‘Dat mijn beste vriend mijn man wordt’

    Net Nieuw
    • LIVE Eredivisie | Veel sterker FC Twente zoekt nog zonder te scoren kleedkamer op in inhaalduel met Telstar
    • Ruim 30 jaar verschil, bijna hetzelfde beeld: bijzondere gelijkenis tussen prins George en vader William op Eton College
    • Hardenbergerbrug naar verwachting om middernacht weer open
    • Verzoek tot vrijlating van Tate-broers door Amerikaanse rechter afgewezen
    • Moeder Patty Harpenau moest op sociale media lezen dat Dotan vader is geworden: ’Ik vind het zo ruw en hard’



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.