Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Bondscoach Ronald Koeman maakt definitieve WK-selectie twee dagen later bekend
    • ‘Hier kijkt Max Verstappen al jaren naar uit’
    • Lowlands voegt Celeste, José González en Viagra Boys toe aan line-up
    • Ongehoord Nederland sommeert oud-minister Klever om gevoelig boek
    • Ferry Doedens komt lachend bij de rechtbank aan, ‘maar hij weigert nog steeds hulp’
    • Ferry Doedens staat pers te woord en arriveert bij rechtbank
    • Arjen Lubach kotst op nieuwe koers RTL 4: ‘Meilandjes? De hel!’
    • Keke Palmer stunt met gratis benzine in L.A.
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»ANDRE HAZES: ‘Als optreden betekent drank en drugs gebruiken, stop ik er meteen mee – en voor altijd’

    ANDRE HAZES: ‘Als optreden betekent drank en drugs gebruiken, stop ik er meteen mee – en voor altijd’

    0
    By redactie on 1 oktober 2023 Bekende Mensen

    André Hazes jr. lijkt zich er bij neer te leggen dat hij geen grote ster meer is. “Het is gewoon waar.” De kans is zelfs dat  André besluit te stoppen met zingen. “Als optreden ervoor zorgt dat ik weer in de verleiding kom om drank en drugs te gebruiken, stop ik er meteen mee – en voor altijd. Hopelijk is dat niet zo en blijf ik nog heel lang muziek maken.”

    Het gaat niet lekker met de carrière van André Hazes jr. Zijn comebackconcert is nog altijd niet uitverkocht en nieuwe muziek wordt nauwelijks gestreamd. Het levert hem veel kritiek op. Maar vindt hij dat vervelend? Hazes in gesprek met LINDA: “Niet echt, want het is gewoon waar. Die muziek wordt nog niet top beluisterd en de concerten zijn niet meer binnen een minuut uitverkocht. Ik heb de keuze gemaakt om een ander soort muziek maken en dan kan ik moeilijk van mijn fans verwachten dat ze dat meteen een goed idee vinden.”


    “Ik ben er twee jaar uit geweest en moet weer van onderaan beginnen. Die realitycheck is wel goed voor me, nadat ik toch eventjes naast mijn schoenen ben gaan lopen en dacht dat ik helemaal het mannetje was. Ik heb er nu bewust voor gekozen om dit jaar maar drie shows in Nederland te doen. Het liefst had ik er meteen veertig gepland, maar ik wil eerst zien hoe het gaat”, aldus de volkszanger.

    De kans bestaat zelfs dat André besluit te stoppen met zingen. “Als optreden ervoor zorgt dat ik weer in de verleiding kom om drank en drugs te gebruiken, stop ik er meteen mee – en voor altijd. Hopelijk is dat niet zo en blijf ik nog heel lang muziek maken.”

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Bondscoach Ronald Koeman maakt definitieve WK-selectie twee dagen later bekend

    Lowlands voegt Celeste, José González en Viagra Boys toe aan line-up

    ‘Hier kijkt Max Verstappen al jaren naar uit’

    Net Nieuw
    • Bondscoach Ronald Koeman maakt definitieve WK-selectie twee dagen later bekend
    • ‘Hier kijkt Max Verstappen al jaren naar uit’
    • Lowlands voegt Celeste, José González en Viagra Boys toe aan line-up
    • Ongehoord Nederland sommeert oud-minister Klever om gevoelig boek
    • Ferry Doedens komt lachend bij de rechtbank aan, ‘maar hij weigert nog steeds hulp’



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.