Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Hier viert Donny Roelvink zijn huwelijk
    • Prinses Catherine aangekomen in Italië voor eerste ‘bijzondere’ buitenlandse werkreis in vier jaar
    • LIVE Giro d’Italia: regen met bakken uit de hemel in heuvelrit naar Potenza, groepje van 12 koplopers
    • Miljardeningrepen in hypotheekrenteaftrek geopperd, maar hoe groot is het probleem eigenlijk?
    • Regisseur Peter Jackson openhartig in gesprek met zaal vol toegewijde fans: ’Ik gooide mijn ring in de Vesuvius’
    • Sandra zet grote stap na MAFS-avontuur
    • Bondscoach Ronald Koeman maakt definitieve WK-selectie twee dagen later bekend
    • ‘Hier kijkt Max Verstappen al jaren naar uit’
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»MAARTEN VAN ROSSEM stapt tóch op bij De slimste mens: ’Philip weg? Ik ook weg’

    MAARTEN VAN ROSSEM stapt tóch op bij De slimste mens: ’Philip weg? Ik ook weg’

    0
    By redactie on 26 september 2023 Bekende Mensen

    Maarten van Rossem stapt tóch ook op bij De slimste mens: ’Philip weg? Ik ook weg’. De eenmansjury Van Rossem bekend dat hij, in het kielzog van Philip Freriks, het ook voor gezien houdt bij de populaire televisiequiz. “We weten het al een tijdje.”

    In tegenstelling tot presentator Philip Freriks (79), die over klein anderhalf jaar het stokje overdraagt aan Herman van der Zandt (49), zouden fans van de De slimste mens het nog ruim twintig jaar moeten doen met juryvoorzitter Maarten van Rossem (79). “Tot mijn honderdste”, verklaarde de historicus, nadat hij oud-politicus Henry Kissinger (100) onlangs ’een vieve indruk’ zag maken. Maar dat blijkt nu een grapje vertelt Van Rossem in De Telegraaf.


    “Ik vond al die speculaties over ons en het programma maar gezeur. Tot mijn honderdste, dat vond ik wel geestig. In werkelijkheid ga ik dat natuurlijk niet doen. Weet ik veel of ik die leeftijd überhaupt haal. Door te stellen dat ík zou blijven zitten waar ik zit, heb ik er bewust voor gekozen om mensen een beetje te ergeren”, aldus Van Rossem.

    ’In februari 2025 is mijn laatste uitzending”, benadrukt hij in de krant. “Op hetzelfde moment dat Philip vertrekt. Twee jaar geleden, dus al ver voordat Herman bij deze omroep in beeld was, besloot hij om het 25e seizoen nog vol te maken en het daarbij te laten. Toen zei ik: ’Als jij weggaat, ga ik ook weg’. Wij weten het dus al een tijdje. Er verder over speculeren is onzinnig en, als ik voor mezelf mag spreken, ook zeer onaangenaam. Bovendien is het nog een heel eind weg. Misschien zijn we allebei wel dood, of is Donald Trump opnieuw gekozen… Geen idee hoe de wereld er dan uitziet.”

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Hier viert Donny Roelvink zijn huwelijk

    Prinses Catherine aangekomen in Italië voor eerste ‘bijzondere’ buitenlandse werkreis in vier jaar

    LIVE Giro d’Italia: regen met bakken uit de hemel in heuvelrit naar Potenza, groepje van 12 koplopers

    Net Nieuw
    • Hier viert Donny Roelvink zijn huwelijk
    • Prinses Catherine aangekomen in Italië voor eerste ‘bijzondere’ buitenlandse werkreis in vier jaar
    • LIVE Giro d’Italia: regen met bakken uit de hemel in heuvelrit naar Potenza, groepje van 12 koplopers
    • Miljardeningrepen in hypotheekrenteaftrek geopperd, maar hoe groot is het probleem eigenlijk?
    • Regisseur Peter Jackson openhartig in gesprek met zaal vol toegewijde fans: ’Ik gooide mijn ring in de Vesuvius’



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.