Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Daghoroscoop 14 augustus: ’Het kan een veeleisende en verwarrende dag worden, Schorpioen!’
    • Ondernemers slecht voorbereid op droogte: ’Bijna niks geregeld in cao over werken bij heet weer’
    • Rutger van Barneveld reageert op kritiek fans: ‘Je moet met de tijd mee’
    • B&B Vol Liefde-Nisha Tara neemt vroegtijdig afscheid: heeft de liefde gevonden
    • Daley Blind kan ondermaats Ajax niet analyseren: ’Lag grootste deel op de massagetafel’
    • LIVE EK atletiek | Jeff Tesselaar kan niet stunten op tienkamp, Shaquille Emanuelson vijfde bij discuswerpen
    • Ajax blameert zich in Ierland, maar bereikt wel play-offs Conference League
    • Leonne Stentler na zware periode dolgelukkig in de liefde
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»NPO Radio 1 zet CAROLINE KEYL op straat na kritiek op ‘klimaatactivist’ Carice van Houten

    NPO Radio 1 zet CAROLINE KEYL op straat na kritiek op ‘klimaatactivist’ Carice van Houten

    0
    By redactie on 17 september 2023 Bekende Mensen

    NPO Radio 1 zet Caroline Keyl op straat na dat zij in het Mediaforum kritiek heeft geuit op ‘klimaatactivist’ Carice van Houten. Keyl sprak in het Mediaforum van ‘actrices die op de A12 gaan liggen als protest tegen het milieu, maar die vervolgens wel drie keer per maand naar Amerika of Australië heen en weer reizen omdat ze er vriendjes of werk hebben’.

    De 76-jarige Catherine Keyl werd telefonisch ontslagen vertelt ze in De Telegraaf. “Ik heb een vervelende mededeling voor je”, kreeg ze van de eindredacteur te horen. “We vinden dat je niet meer moet komen.”


    “Nee, ik was niet te oud, zei die dame. Ze wilden alleen nog maar programmamakers in dat forum. Wie voor mij in de plaats kwam? Hanneke Groenteman. Ook geen máker, maar wel met een mening die ze klaarblijkelijk liever horen.”

    Keyl denkt te weten waarom ze aan de kant is geschoven. “Ik ben nogal kritisch geweest over de klimaatmaatregelen. Dat is me niet in dank afgenomen.” Vooral haar kritiek op Carice van Houten zou haar niet in dank zijn afgenomen. Keyl sprak in het Madiaforum van ‘actrices die op de A12 gaan liggen als protest tegen het milieu, maar die vervolgens wel drie keer per maand naar Amerika of Australië heen en weer reizen omdat ze er vriendjes of werk hebben’. Duidelijk een verwijzing naar Carice.

    “Als je ze er dan naar vraagt, heet dat functioneel reizen. Ja, lekker principieel. Net zoiets als die milieu fanatiekelingen die natuurlijk wel zelf elke dag minstens 20 minuten douchen, omdat ze dat gewend zijn.”

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Daghoroscoop 14 augustus: ’Het kan een veeleisende en verwarrende dag worden, Schorpioen!’

    Ondernemers slecht voorbereid op droogte: ’Bijna niks geregeld in cao over werken bij heet weer’

    Rutger van Barneveld reageert op kritiek fans: ‘Je moet met de tijd mee’

    Net Nieuw
    • Daghoroscoop 14 augustus: ’Het kan een veeleisende en verwarrende dag worden, Schorpioen!’
    • Ondernemers slecht voorbereid op droogte: ’Bijna niks geregeld in cao over werken bij heet weer’
    • Rutger van Barneveld reageert op kritiek fans: ‘Je moet met de tijd mee’
    • B&B Vol Liefde-Nisha Tara neemt vroegtijdig afscheid: heeft de liefde gevonden
    • Daley Blind kan ondermaats Ajax niet analyseren: ’Lag grootste deel op de massagetafel’



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.