Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Valentijn Driessen haalt uit: ‘Wellenreuther is een matennaaier’
    • Catherine Keyl: ’Waarom riskeerde ik een gesprek met haar gevangengenomen vader? Omdat ook mijn vader eens vastzat’
    • Regisseur Darren Aronofsky krijgt ereprijs op Locarno voor ‘baanbrekende films’
    • Chef’Special zegt optredens op Bevrijdingsdag af wegens griep
    • Vakkenvullers en kassamedewerkers doelwit van scheldpartijen, spugen én geweld: ’Klanten krijgen steeds korter lontje’
    • Waarom er geen groot feest komt bij zilveren bruiloft Irene Moors en haar Barry
    • Na eerdere vreugde om donornier: levensreddende operatie broer Dolly Dot Patty Zomer uitgesteld
    • Meryl Streep prijst Stanley Tucci voor zijn ‘elegante heteroseksualiteit’
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»Morgen nieuwe zaak tegen dochter Roxeanne: RACHEL HAZES Hazes alleen naar rechter voor ’gerechtigheid’

    Morgen nieuwe zaak tegen dochter Roxeanne: RACHEL HAZES Hazes alleen naar rechter voor ’gerechtigheid’

    0
    By redactie on 5 september 2023 Bekende Mensen

    Rachel Hazes stapt alleen maar naar de rechtbank ‘om haar gelijk te halen en om voor gerechtigheid te gaan’.” Rachel was het afgelopen jaar in meerdere rechtszaken verwikkeld, onder meer tegen haar dochter Roxeanne en haar voormalige beste vriendin, Marieke van Beek. Morgen, woensdag, staat ze opnieuw tegenover haar dochter Roxeanne voor de rechter in een zaak over hoge kosten die Rox volgens Rachel heeft gemaakt toen zij tijdelijk gevolmachtigde was van de zaken van Rachel.

    “Komende woensdag wordt een persexplosie verwacht bij het gerechtshof in Amsterdam”, schrijft Yvonne Coldeweijer op haar juice-kanaal. “Dan dient het hoger beroep in de zaak Kroketta vs. haar bloedeigen dochter Roxeanne. Dit gaat nog over hoge kosten die Rox volgens Rachel heeft gemaakt toen zij tijdelijk gevolmachtigde was van de zaken van Rachel”, aldus Coldeweijer.


    Roxeanne mocht alleen gehoord worden voor een factuur van maar liefst ter waarde van 24.000 euro voor een coaching-programma, laat het juice-kanaal weten. “Rachel is het hier niet mee eens en wil alsnog Rox als getuige horen”.

    Rache Hazes zegt de stap naar de recher te maken omdat zij ‘gerechtigheid wil, zo vertelde zij maandagavond in Shownieuws. Er wordt altijd gedaan alsof ik de rechtszaken begin”, aldus Rachel. “”Maar er zijn een hoop dingetjes gebeurd waar je geen duidelijke antwoorden op krijgt. Dan ben je wel genoodzaakt om het via de rechter te laten lopen. Niet omdat ik oorlog of ruzie wil, maar omdat ik duidelijke antwoorden wil.”

    De zaak die morgen dient gaat over een volmacht die Rachel, na haar inzinking in 2016, had verstrekt aan haar voormalige beste vriendin Marieke van Beek. Volgens Rachel zouden Van Beek en dochter Roxeanne misbruik van die volmacht hebben gemaakt. Alle zaken zijn Rachel ‘niet in de koude kleren gaan zitten’, laat ze weten aan Shownieuws. “Maar het geeft wel meer kracht om te strijden.” Zij hoopt echter wel in de toekomst “rust te gaan krijgen in alles en met alles.”

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Valentijn Driessen haalt uit: ‘Wellenreuther is een matennaaier’

    Catherine Keyl: ’Waarom riskeerde ik een gesprek met haar gevangengenomen vader? Omdat ook mijn vader eens vastzat’

    Regisseur Darren Aronofsky krijgt ereprijs op Locarno voor ‘baanbrekende films’

    Net Nieuw
    • Valentijn Driessen haalt uit: ‘Wellenreuther is een matennaaier’
    • Catherine Keyl: ’Waarom riskeerde ik een gesprek met haar gevangengenomen vader? Omdat ook mijn vader eens vastzat’
    • Regisseur Darren Aronofsky krijgt ereprijs op Locarno voor ‘baanbrekende films’
    • Chef’Special zegt optredens op Bevrijdingsdag af wegens griep
    • Vakkenvullers en kassamedewerkers doelwit van scheldpartijen, spugen én geweld: ’Klanten krijgen steeds korter lontje’



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.