Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Gemengde gevoelens in Belgische kamp na WK-gelijkspel: ’Het was niet scherp genoeg’
    • Daghoroscoop 16 juni: Neem niet te veel hooi op je vork en doe alleen wat je echt aankunt, Kreeft!
    • LIVE WK 2026 | Uruguay opent WK tegen Saoedi-Arabië
    • Jonge fatbiker zwaargewond na schietpartij in Gouda pal onder bewakingscamera: ’Ineens buiten eentje afgeknald’
    • Jongetje van twee ernstig gewond na val uit raam
    • Paul Haenen geschrokken van overlijden Wim T. Schippers: ‘Altijd opgewekt en ontzettend geniaal’
    • België stelt teleur en heeft invaller Romelu Lukaku nodig om nederlaag af te wenden tegen Egypte
    • LIVE | Transferblog: Marc Cucurella maakt megatransfer naar Real Madrid, Jasper Cillessen weg bij NEC
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»Moeder WESLEY SNEIJDER overleden: ‘Love you forever’

    Moeder WESLEY SNEIJDER overleden: ‘Love you forever’

    0
    By redactie on 13 juli 2023 Bekende Mensen
    (Beeld: Twitter)
    Sylvia Sneijder, de moeder van Wesley Sneijder, is overleden. In 2022 kwam naar buiten dat Sylvia longkanker had. Later dat jaar werd zij schoon verklaard, maar de ziekte kwam terug.

    Wesley Sneijder deelt het droevige overlijdensbericht van zijn moeder Sylvia Sneijder op Instagram. Sylvia is 59 jaar geworden. ‘Rest in peace. Love you forever MAMA’, schrijft de 39-jarige Wesley bij een foto van zijn moeder. Ook Rodney Sneijder, de jongere broer van Wesley, staat stil bij het overlijden van zijn moeder. ‘Wat je in je hart hebt raak je nooit meer kwijt. Rust zacht lieve mama & bedankt voor alles’, schrijft hij.


    Yolanthe Cabau, de ex van Wesley, deelt OOK een eerbetoon aan de overleden Sylvia. ‘Wat heb je gestreden en wat ben ik supertrots op jou. Ik hou zielsveel van jou voor altijd. Rust zacht liefste mama Syl.’

    Vorig jaar mei bleek dat de moeder van oud-voetballer bleek Non Hogdkin, lymfeklierkanker te hebben en startte met een prednisonkuur en vervolgens een chemokuur. zoon Rodney verteldet aan Shownieuws dat het leek alsof ze in een nachtmerrie leefden. “Ze begint nu veel pijn te krijgen. Dus het is maar beter dat ze nu in het ziekenhuis in goede handen is.” Volgens Rodney was Sylvia ook ‘een taaie.

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Gemengde gevoelens in Belgische kamp na WK-gelijkspel: ’Het was niet scherp genoeg’

    Daghoroscoop 16 juni: Neem niet te veel hooi op je vork en doe alleen wat je echt aankunt, Kreeft!

    LIVE WK 2026 | Uruguay opent WK tegen Saoedi-Arabië

    Net Nieuw
    • Gemengde gevoelens in Belgische kamp na WK-gelijkspel: ’Het was niet scherp genoeg’
    • Daghoroscoop 16 juni: Neem niet te veel hooi op je vork en doe alleen wat je echt aankunt, Kreeft!
    • LIVE WK 2026 | Uruguay opent WK tegen Saoedi-Arabië
    • Jonge fatbiker zwaargewond na schietpartij in Gouda pal onder bewakingscamera: ’Ineens buiten eentje afgeknald’
    • Jongetje van twee ernstig gewond na val uit raam



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.