Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Daghoroscoop 2 juni: Trek je terug als de situatie te heet onder je voeten wordt, Ram!
    • PME: liever spreiding en stabiel pensioen, ’ook als dat op korte termijn ten koste gaat van rendement’
    • Premier Frederiksen rondt historisch lange formatie af: nieuwe centrumlinkse coalitie in Denemarken
    • ’Droom komt door plottwist uit voor Derrick Luckassen: alsnog naar WK met Ghana’
    • Pauline Wingelaar hint op ‘ruzies’ in nieuw seizoen Echte Gooische Moeders
    • Kim Kardashian voedt geruchten relatie met Lewis Hamilton met Instagramfoto’s
    • Al voor dodelijk ongeval België meerdere klachten over chauffeur schoolbus: ’Achter het stuur werd hij iemand anders’
    • WK-opponenten Oranje beleven slechte avond: Tunesië onderuit tegen tien Oostenrijkers
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»‘ROB KEMPS verliet zijn vrouw en peuter en baby voor danseres Stephanie’ (die zelf ook een relatie heeft)

    ‘ROB KEMPS verliet zijn vrouw en peuter en baby voor danseres Stephanie’ (die zelf ook een relatie heeft)

    0
    By redactie on 4 april 2023 Bekende Mensen
    (Beeld: SBS)
    Snollebolleke Rob Kemps zou zijn vrouw Miriam en hun peuter en baby verlaten hebben voor achtergronddanseres Stephanie die zelf ook een relatie heeft.

    Rob Kemps heeft afgelopen weekend geruchten bevestigd dat hij en zijn vriendin Miriam Swinkels al enige tijd uit elkaar zijn. Het koppel, dat samen twee kinderen, een peuter en een baby, heeft, is volgens Rob ‘in goede harmonie’ uit elkaar gegaan. Maar volgens het juicekanaal van Yvonne Coldeweijer speelt er meer.


    “Ik heb van een betrouwbare spion gehoord dat Rob het nu doet met zijn achtergronddanseres”, meldt Coldeweijer op Instagram. “Snollebolleke Rob ligt te rollebollen met danseresje Stephanie.”

    Volgens Yvonne staat Stephanie ‘erom bekend in de showbizz’. “Dat Rob nu de uitverkorene is, heb ik vandaag al van twee onafhankelijke bronnen gehoord die ik zelf ken. Zeer betrouwbaar”, aldus Coldeweijer. Stephanie heeft zelf ook een vriend.”

    De 37-jarige Kemps en zijn Miriam verwelkomden vorig jaar juni nog dochtertje Lola. In november 2019 werd hun zoontje Manu geboren. Daarnaast deelden ze de zorg voor Demi en Chrissi, twee kinderen uit een eerdere relatie van Miriam. Kemps benadrukt in zijn Instagram post dat “de liefde niet over is: “We houden nog steeds van elkaar en zullen dat blijven doen, maar wel op afstand en in goede harmonie voor de kinderen. We zijn al heel ons leven beste vrienden, ruim 19 jaar, en zullen dat ook blijven.”

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Daghoroscoop 2 juni: Trek je terug als de situatie te heet onder je voeten wordt, Ram!

    PME: liever spreiding en stabiel pensioen, ’ook als dat op korte termijn ten koste gaat van rendement’

    Premier Frederiksen rondt historisch lange formatie af: nieuwe centrumlinkse coalitie in Denemarken

    Net Nieuw
    • Daghoroscoop 2 juni: Trek je terug als de situatie te heet onder je voeten wordt, Ram!
    • PME: liever spreiding en stabiel pensioen, ’ook als dat op korte termijn ten koste gaat van rendement’
    • Premier Frederiksen rondt historisch lange formatie af: nieuwe centrumlinkse coalitie in Denemarken
    • ’Droom komt door plottwist uit voor Derrick Luckassen: alsnog naar WK met Ghana’
    • Pauline Wingelaar hint op ‘ruzies’ in nieuw seizoen Echte Gooische Moeders



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.