Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Van winst naar stilte: hoeveel The Voice-winnaars werden géén ster?
    • Twee sterren voor album Antoon: song over overleden moeder is knap gemaakt, maar ontroert niet genoeg
    • Annechien Steenhuizen wekt onbegrip: ‘Waarom niet transparant?’
    • Prins Bernhard en prinses Annette gaan scheiden: alimentatiebom
    • Isa Hoes over opnames Verliefd op Curaçao
    • Smaakpolitie Rob Geus krijgt koekje van eigen deeg: felle kritiek op restaurant
    • Ex-vrouw Dennis Weening deelt ‘nieuw hoofdstuk’ in haar leven
    • John van den Heuvel blundert na Gordon ook met Rob Geus: ‘L*l’
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»JOHN DE BEVER: een keer in zijn leven seks met een vrouw en die heette ANNIE SCHILDER

    JOHN DE BEVER: een keer in zijn leven seks met een vrouw en die heette ANNIE SCHILDER

    0
    By redactie on 28 oktober 2022 Bekende Mensen

    Een keer in zijn leven had John de Bever seks met een vrouw. De naam van zijn geliefde voor een nacht? Annie schilder…

    In het nieuwe seizoen van ‘De Bevers’, de realitysoap van John de Bever (57) en zijn partner Kees (37) neemt John n de eerste aflevering geen blad voor de mond. Zo doet hij een boekje open over zijn onenightstand met BZN-zangeres Anny Schilder.


    In de aflevering is John voor een optreden in Volendam, waarna hij even bij zijn vriendin Anny Schilder langsgaat. De twee leerden elkaar kennen bij een optreden en John bleef vaak bij haar slapen. “Anny is nog steeds een beetje verliefd op jou”, vertelt Kees aan John. “Zij zijn heel leuk samen. Ze hebben echt chemie.”

    John zegt dat die chemie die vond maakte dat hij en Annie samen in bed belandde. “Dat is de enige vrouw met wie ik een keer sex heb gehad. Daar hebben we ook gruwelijk om gelachen samen. “We waren op stap geweest en ik bleef daar weleens slapen. We waren allebei dronken en ze zei: ‘Zullen we het een keer doen?’ Ik zeg: ‘Ja, is goed’. Ik zag een halve fles whiskey staan, dus ik dacht: die drink ik nog even op. Ik weet niet wat er allemaal is gebeurd, maar dat was direct de laatste keer.”

    John en Annie hebben zijn inmiddels echte vrienden. “De chemie is altijd goed. We hebben altijd plezier. We zijn hele goede vrienden van elkaar”, aldus John.

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Van winst naar stilte: hoeveel The Voice-winnaars werden géén ster?

    Twee sterren voor album Antoon: song over overleden moeder is knap gemaakt, maar ontroert niet genoeg

    Annechien Steenhuizen wekt onbegrip: ‘Waarom niet transparant?’

    Net Nieuw
    • Van winst naar stilte: hoeveel The Voice-winnaars werden géén ster?
    • Twee sterren voor album Antoon: song over overleden moeder is knap gemaakt, maar ontroert niet genoeg
    • Annechien Steenhuizen wekt onbegrip: ‘Waarom niet transparant?’
    • Prins Bernhard en prinses Annette gaan scheiden: alimentatiebom
    • Isa Hoes over opnames Verliefd op Curaçao



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.