Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • LIVE Eredivisie | Veel sterker FC Twente zoekt nog zonder te scoren kleedkamer op in inhaalduel met Telstar
    • Ruim 30 jaar verschil, bijna hetzelfde beeld: bijzondere gelijkenis tussen prins George en vader William op Eton College
    • Hardenbergerbrug naar verwachting om middernacht weer open
    • Verzoek tot vrijlating van Tate-broers door Amerikaanse rechter afgewezen
    • Moeder Patty Harpenau moest op sociale media lezen dat Dotan vader is geworden: ’Ik vind het zo ruw en hard’
    • Internationale prijs voor ’De grannies van Amsterdam’
    • Jim Bakkum (39) eert kinderen met bijzondere tatoeage: ’Weer een plakplaatje erbij’
    • ‘Die prijs bij de benzinepomp is niet uit te sluiten’
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»Zanger, componist en schrijver Jan Rot (64) overleden (vrouw Daan neemt zijn column over)

    Zanger, componist en schrijver Jan Rot (64) overleden (vrouw Daan neemt zijn column over)

    0
    By redactie on 23 april 2022 Bekende Mensen, Hollywood Huizen

    Zanger, componist en schrijver Jan Rot is vrijdagochtend op 64-jarige leeftijd overleden. Rot had uitgezaaide darmkanker. “Vanmorgen heeft Jan vredig en vol liefde het leven verlaten”, luidt het bericht. “Hij heeft gekozen voor een stille crematie, zonder uitvaart.”

    In augustus 2021 werd bekend dat Jan Rot uitgezaaide kanker had. Deze maand liet de muzikant weten dat hij nog maar een paar weken te leven had en dat hij daarom al zijn optredens moest annuleren. Ik hoop er met mijn gezin nog een bijzondere tijd van te maken en dank iedereen voor alle warmte, steun en applaus de afgelopen decennia. Ik ben nog niet weg hier, maar zeg het alvast: Het was een prachtig leven”, schreef hij op Facebook.


    Rot is “niet alleen schrijver van boeken en liedjes, maar hij hertaalde ook de teksten van musicals als Hello, Dolly! en Jersey Boys. Ook de  Nederlandse versie van rockopera Tommy van The Who is zijn van zijn hand. Eerder deze maand verscheen zijn afscheidsalbum I.P.V. Kaarten.

    Daan Rot-de Launay, de vrouw van Jan Rot, neemt zijn column in de ‘AD’-weekendbijlage ‘Mezza’ over. Dat kondigt de vrijdag overleden zanger, componist en schrijver aan in zijn column die vandaag verscheen.
    “Zodra ik omval of het echt niet meer gaat, neemt Daan deze stukjes over, dat is al besproken. Maar ik heb nu al pret om nog mijn eigen ‘in memoriam’ te schrijven. Wie weet”, aldus Jan. Volgende week verschijnt de laatste column van zijn hand.

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    LIVE Eredivisie | Veel sterker FC Twente zoekt nog zonder te scoren kleedkamer op in inhaalduel met Telstar

    Ruim 30 jaar verschil, bijna hetzelfde beeld: bijzondere gelijkenis tussen prins George en vader William op Eton College

    Hardenbergerbrug naar verwachting om middernacht weer open

    Net Nieuw
    • LIVE Eredivisie | Veel sterker FC Twente zoekt nog zonder te scoren kleedkamer op in inhaalduel met Telstar
    • Ruim 30 jaar verschil, bijna hetzelfde beeld: bijzondere gelijkenis tussen prins George en vader William op Eton College
    • Hardenbergerbrug naar verwachting om middernacht weer open
    • Verzoek tot vrijlating van Tate-broers door Amerikaanse rechter afgewezen
    • Moeder Patty Harpenau moest op sociale media lezen dat Dotan vader is geworden: ’Ik vind het zo ruw en hard’



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.