Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Driekwart Nederlandse automobilisten ervaart agressie in verkeer: meer irritatie door drukte
    • Onze correspondent over verrassende terugkeer van Harry en Meghan: ‘Zelfs de Britse media waren overvallen’
    • ’Chinese merken zijn wanbetalers’, klagen Duitse BYD- en Xpeng-dealers
    • Broer en zus Nick Reiner getuigen in moordzaak Rob en Michelle Reiner
    • Het Land van Wierd Duk: ‘Blanke mannen kunnen nooit slachtoffer zijn’
    • Diederik hint op nieuw tv-avontuur na ‘De Bondgenoten’
    • Doetinchemse ict-ambtenaar steelt tientallen laptops van baas en moet forse schadevergoeding betalen: ’Hoe ik ze meenam? Gewoon in mijn tas’
    • LIVE | Belleggers doen stapje terug; Wall Street ook in de min
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»BRIDGET MAASLAND: Grensoverschrijdend gedrag toen ik jong was heeft mij voor het leven getekend’

    BRIDGET MAASLAND: Grensoverschrijdend gedrag toen ik jong was heeft mij voor het leven getekend’

    0
    By redactie on 13 februari 2022 Bekende Mensen, Hollywood Huizen

    Bridget Maasland heeft in een indringende post op Instagram twee ervaringen van grensoverschrijdend gedrag, Volgens Maasland hebben die twee, nare, ervaringen haar leven getekend. ‘Ik snap nu pas hoe ik hierdoor voor het leven ben getekend’.

    De presentatrice beschrijft op Instagram hoe ze als 9-jarig kind op een basisschool zat in Hoorn. ‘Ik had een leraar waar ik vaak bij op schoot moest komen zitten zodat hij mij een natte zoen kon geven als ik iets goed had gemaakt.’ Daar bleef het volgens Maasland niet bij. ‘Op een dag moest ik van de leraar in het midden van de kring, tijdens het wekelijkse kringgesprek, op mijn rug op de grond gaan liggen, zodat hij met zijn te dikke lijf en bilspleet tonende vieze jeans op mij kwam zitten, om met zijn knieën mijn spierballen te rollen. Bij elke spierbalrol kwam zijn geslacht richting mijn hoofd. Verzetten tegen dit logge lijf terwijl hij mij in de houtgreep had, had geen zin’.


    Haar ouders confronteerden de school met het gedrag van de leraar, maar kregen volgens Maasland nul op het rekest bij school, politie en andere ouders. ‘Andere ouders durfden de confrontatie niet aan en dus werd de leraar niet eens geschorst en kon hij gewoon doorgaan met zijn ‘grensoverschrijdend gedrag’ bij kinderen.’ Maasland wisselde daarna van basisschool.

    De tweede ervaring van grensoverschrijdend gedrag had Maasland als jong model, zo schrijft ze op Instagram. ‘Daar is de opdrachtgever zelfs mijn slaapkamer ingekomen, bij mij op bed komen zitten en heeft hij mij over mijn lijf gestreeld. Ik deed alsof ik sliep waardoor hij gelukkig is gestopt’.

    Beide ervaringen hadden en hebben nog steeds grote invloed op Maasland, schrijft ze. ‘Nog steeds kan ik slecht tegen onrechtvaardigheid. Heb ik moeite met vertrouwen en heb ik vaak het gevoel dat ik niet gehoord word’. En: ‘Ik snap nu pas hoe ik hierdoor voor het leven ben getekend!’

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Driekwart Nederlandse automobilisten ervaart agressie in verkeer: meer irritatie door drukte

    Onze correspondent over verrassende terugkeer van Harry en Meghan: ‘Zelfs de Britse media waren overvallen’

    ’Chinese merken zijn wanbetalers’, klagen Duitse BYD- en Xpeng-dealers

    Net Nieuw
    • Driekwart Nederlandse automobilisten ervaart agressie in verkeer: meer irritatie door drukte
    • Onze correspondent over verrassende terugkeer van Harry en Meghan: ‘Zelfs de Britse media waren overvallen’
    • ’Chinese merken zijn wanbetalers’, klagen Duitse BYD- en Xpeng-dealers
    • Broer en zus Nick Reiner getuigen in moordzaak Rob en Michelle Reiner
    • Het Land van Wierd Duk: ‘Blanke mannen kunnen nooit slachtoffer zijn’



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.