Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Hila Noorzai reageert verslagen op offline halen docu: ‘Speculaties onwaar’
    • Zien: Caroline Tensen bereidt zich voor op ‘nieuwe fase’
    • Hila Noorzai reageert op offline halen docuserie Voorbij de taliban: ‘Alle geïnterviewden gaven toestemming’
    • Flinke escalatie binnen Beckham-familie: ‘Wil geen verzoening’
    • Brooklyn Beckham vindt dat ouders David en Victoria zijn leven beheersten
    • Brooklyn Beckham beschuldigt ouders van ‘het beheersen van zijn leven’
    • Wendy van Dijk goudeerlijk: ‘Was mezelf al een tijd kwijt’
    • Snackbareigenaar Mustafa deelt hartverscheurend verhaal in De Hygiënepolitie
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»Ook dat nog… Rachel Hazes werkt in diepste geheim aan eigen reallifesoap

    Ook dat nog… Rachel Hazes werkt in diepste geheim aan eigen reallifesoap

    0
    By redactie on 10 juli 2021 Bekende Mensen, Hollywood Huizen

    Een boek en nu ook nog een eigen reallifesoap voor Rachel Hazes… De eerste opnamen zijn inmiddels gemaakt door Vincent media die ook verantwoordelijks is voor de Meilandjes voor desoap waarin naast Rachel ook haar goede vriendin Rosanna Kluivert een hoofdrol heeft.

    In Story, ook wel het lijfblad van de familie Hazes genoemd, zegt Vincent ter Voert aan het woord, eigenaar van Vincent TV Producties: “We zijn met Rachel in gesprek over een tv-programma. Dat zou een reallifesoap kunnen worden, dat is een mogelijkheid. We hebben met Rachel opnames gemaakt en kijken nu in welke vorm we dat gaan gieten.”


    Volgens Story is de kans groot dat de soap Rachel & Rossana gaat heten. Rachel woont gedeeltelijk in Barcelona, waar ze veel optrekt met hartsvriendin Rossana Kluivert. “Ik denk dat je al twee woorden goed hebt”, reageert de eigenaar van Vincent Media als het weekblad oppert dat de soap draait om Rachel en Rossana. “Maar dat wordt altijd bepaald door de zender.” Maar eh… wat is de status van dit project? “We zijn deze week gestart met het pitchen van het programma. Ik heb net nog contact gehad met een zender. Maar ik wacht nog op feedback. Er is nog niets zeker.”

    Rachel zou aanvankelijk het boek op 30 juni, de zeventigste verjaardag van André Hazes, uitbrengen, maar dat ging niet door. Volgens Albert Verlinde wegens overkill. Verlinde in Shownieuws: “Dat boek zou uitkomen en dat is uitgesteld. Daar kwamen mensen eigenlijk automatisch achter, omdat het er niet was dat boek. Een precieze uitleg wordt niet gegeven, maar als ik het mag invullen – en dat doe ik graag in dit programma, dat weet je – dan denk ik toch dat de overkill wel een beetje te veel is.”

    “Ik denk dat ze denkt: ik kan het dan beter met z’n sterfdag (23 september, red) doen of dat ze een ander moment zoekt om dit te doen, want er is al zo verschrikkelijk veel.”

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Hila Noorzai reageert verslagen op offline halen docu: ‘Speculaties onwaar’

    Zien: Caroline Tensen bereidt zich voor op ‘nieuwe fase’

    Hila Noorzai reageert op offline halen docuserie Voorbij de taliban: ‘Alle geïnterviewden gaven toestemming’

    Net Nieuw
    • Hila Noorzai reageert verslagen op offline halen docu: ‘Speculaties onwaar’
    • Zien: Caroline Tensen bereidt zich voor op ‘nieuwe fase’
    • Hila Noorzai reageert op offline halen docuserie Voorbij de taliban: ‘Alle geïnterviewden gaven toestemming’
    • Flinke escalatie binnen Beckham-familie: ‘Wil geen verzoening’
    • Brooklyn Beckham vindt dat ouders David en Victoria zijn leven beheersten



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.