Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Fantastische mijlpaal voor Femke Bol
    • Dít deed de kritiek met Monique Hansler én haar familie
    • Herman Koch over leven met uitgezaaide kanker: ‘Vergeet het soms’
    • Hoe Soundos uitgroeide van underdog tot rolmodel: haar grote bek als superkracht
    • Na de clash in België is het zoals Soundos El Ahmadi zelf zei: ‘Je kunt niet meer om mij heen’
    • Bijzonder babynieuws voor Frank de Boer
    • Wie zegt dat een carnavalshit maken met AI makkelijk is? Dénis probeerde het en verdiende 50 cent
    • Column: Hét jubileumfeest
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»Openbare verkoop vakantiepark dreigt: Massa is Kassa-ster Peter Gillis kan lening van 6 miljoen niet terugbetalen
    (Beeld: CP)

    Openbare verkoop vakantiepark dreigt: Massa is Kassa-ster Peter Gillis kan lening van 6 miljoen niet terugbetalen

    0
    By redactie on 1 juni 2021 Bekende Mensen, Hollywood Huizen

    Zelf zegt Massa is Kassa-ster Peter Gillis dat hij zeker goed is voor 85 miljoen euro, maar een lening van 6 miljoen euro terugbetalen lukte hem niet. Dat maakt dat de geldlener nu zijn vakantiepark Marina Beach openbaar mag verkopen.

    Gillis leende vorig jaar, tegen een rente van maar liefst 11 procent, 6 miljoen euro. Niet bij een bank, maar bij Snelgeld.nu. Afgelopen vrijdag had Gillis het miljoenenbedrag terug moeten betalen, maar hij bleef in gebreke. Vastgoedfinancier Bert van Maanen van Snelgeld.nu bevestigt aan zakenblad Quote dat Gillis de aflossing van zijn miljoenenlening gemist. Aan de laatste rentetermijn is door Gillis wel keurig voldaan.


    Gillis lijkt te wachten dat de koper van zijn Marina Beach bij Terneuzen de koopprijs van 60 miljoen overmaakt. Maar volgens geruchten in makelaarsland zou die koper,  oud-makelaar Piet van Alten, een fantast zonder geld zijn.

    Quotenet schrijft dat een jaar geleden Gillis en Van Alten, die laatste heeft zelf een huisje op Marina Beach, aan bij Snelgeld.nu van Van Maanen en zijn broer met de vraag of ze even €6 miljoen konden lenen. De geleende  miljoenen zouden worden terugbetaald uit de verkoopsom van Marina Beach.

    Van Maanen en zijn broer gingen akkoord. Ter zekerheid werd wel hypotheek gevestigd op het Zeeuwse vakantiepark. Zoals Van Maanen het eerder tegen Quote zei: ‘Wij financieren op het vastgoed en nooit op de persoon.’

    Nu de deadline voor de aflossing is verstreken, is de vraag: gaat Gillis zijn Zeeuwse park nu echt kwijtraken? Bij wanbetaling kan een gang naar de rechter volgen, die het park in de veiling kan doen.

     

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Fantastische mijlpaal voor Femke Bol

    Dít deed de kritiek met Monique Hansler én haar familie

    Herman Koch over leven met uitgezaaide kanker: ‘Vergeet het soms’

    Net Nieuw
    • Fantastische mijlpaal voor Femke Bol
    • Dít deed de kritiek met Monique Hansler én haar familie
    • Herman Koch over leven met uitgezaaide kanker: ‘Vergeet het soms’
    • Hoe Soundos uitgroeide van underdog tot rolmodel: haar grote bek als superkracht
    • Na de clash in België is het zoals Soundos El Ahmadi zelf zei: ‘Je kunt niet meer om mij heen’



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.