Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Prins Bernhard en prinses Annette gaan scheiden: alimentatiebom
    • Smaakpolitie Rob Geus krijgt koekje van eigen deeg: felle kritiek op restaurant
    • Ex-vrouw Dennis Weening deelt ‘nieuw hoofdstuk’ in haar leven
    • John van den Heuvel blundert na Gordon ook met Rob Geus: ‘L*l’
    • Prins Bernhard en prinses Annette scheiden na 25 jaar huwelijk: ‘Moeilijke stap’
    • ZIEN! Dit is de Britse schoonfamilie van Annechien Steenhuizen
    • Trotse papa Mart Hoogkamer pakt groots uit voor eerste verjaardag dochter
    • Prins Bernhard jr. en prinses Annette gaan na 25 jaar scheiden: ‘Moeilijke stap’
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»Drie weken na dood van grote liefde Gelmore: Samantha de Jong stelt nieuwe vriend voor

    Drie weken na dood van grote liefde Gelmore: Samantha de Jong stelt nieuwe vriend voor

    0
    By redactie on 17 mei 2021 Bekende Mensen, Hollywood Huizen
    (Beeld: Instagram Samantha de Jong)

    Slechts drie weken na dood van grote liefde Gelmore, de vader van zoontje Alfredo, heeft Samantha de Jong het geluk in de liefde opnieuw gevonden. Samantha kan haar geluk wel schreeuwen van de daken. “Zo gelukkig met jou. Samen veel meegemaakt en blij dat jij mij nu het positieve van het leven laat zien.”

    ‘Barbie’, zoals ze in Oh Oh Cherso werd genoemd, geeft haar nieuwe liefde op de Instagramfoto een dikke zoen. “Hou van jou, lieverd!” schrijft ze erbij. “Kwamen elkaar tegen na een lange tijd. Hebben elkaar gesteund door een zware tijd, uiteindelijk zijn we samengekomen. Wat anderen ook denken, ze denken maar wat ze willen, zolang jij en ik maar gelukkig zijn.


    Op 25 april j.l. overleed Samantha’s vriend Gelmore. Samantha maakte dit nieuws zelf bekend op Instagram. “Hou van jou lieve schat. Zomaar ineens ben je overleden, hoe kan dit. Lieve schat, ik kan het niet geloven dat je er niet meer bent. Ik heb je geholpen maar niks hielp. (…) Ik kan me geen leven zonder jou voorstellen. Gisteren waren we nog lekker aan het koken en lachen. Ik ga je missen boef, uit het oog, nooit uit mijn hart. Gelmore is overleden aan een hartstilstand.”

    Samantha de Jong was sinds februari dolgelukkig met haar vriend Gelmore, volgens de voormalig realityster ook de echte vader van haar jongste kind Angelo. Samantha en Gelmore bezegelden hun liefde met een tattoo. ‘Barbie’ liet de woorden ‘Eigendom van Gelmore’ in koeienletters boven haar borsten zetten, haar kersverse liefde deed datzelfde met haar naam in zijn hals.

     

     

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Prins Bernhard en prinses Annette gaan scheiden: alimentatiebom

    Smaakpolitie Rob Geus krijgt koekje van eigen deeg: felle kritiek op restaurant

    Ex-vrouw Dennis Weening deelt ‘nieuw hoofdstuk’ in haar leven

    Net Nieuw
    • Prins Bernhard en prinses Annette gaan scheiden: alimentatiebom
    • Smaakpolitie Rob Geus krijgt koekje van eigen deeg: felle kritiek op restaurant
    • Ex-vrouw Dennis Weening deelt ‘nieuw hoofdstuk’ in haar leven
    • John van den Heuvel blundert na Gordon ook met Rob Geus: ‘L*l’
    • Prins Bernhard en prinses Annette scheiden na 25 jaar huwelijk: ‘Moeilijke stap’



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.