Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Na 30 jaar zit avontuur voor Desray en D-Rock van 2 Brothers on the 4th Floor er nu definitief op: ‘Emotionele dag’
    • Onfortuinlijke PSV-aanvoerder Jerdy Schouten kijkt terug op kampioensjaar: ’Nooit getwijfeld aan de titel’
    • Column: Creatieve vrijheid kan bitter zijn
    • Pepsi trekt zich terug als sponsor Brits muziekfestival door komst Kanye West
    • Fans zien ‘scheurtjes’ bij Jutta en Jake
    • ‘Hierom is het logisch dat Ajax volgend seizoen voor Spaanse trainer gaat’
    • Tadej Pogacar rekent af met Mathieu van der Poel en schrijft voor derde keer Ronde van Vlaanderen op zijn naam
    • PSV weer kampioen van Nederland na misstap Feyenoord
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»Rogier Smit: bij zijn nieuwe leven zonder Frank hoort nieuw haar

    Rogier Smit: bij zijn nieuwe leven zonder Frank hoort nieuw haar

    0
    By redactie on 15 maart 2021 Bekende Mensen, Binnenkijken, Hollywood Huizen

    Voor Rogier Smits (46) hoort bij zijn nieuwe leven zonder Frank Smits (74) ook nieuw haar. En dan geen pruik, maar echt haar. Dus heeft Rogier een haartransplantatie ondergaan.

    Op Instagram deelde Rogier een foto waarop het resultaat te zien is van een van eerste bezoekjes aan een Haagse haarkliniek. als alles goed gaat heeft Rogier binnenkort weer een wapperende bos haar dankzij de haartransplantatie.  De 46-jarige RTL-ster droeg jarenlang een pruik, maar toen dat vorig jaar onthuld werd koos hij voor de naturel look van de kale kop.


    Rogier en echtgenoot Frank, die zeventien jaar samen waren, leven nog altijd gescheiden van elkaar nadat Rogier de echtelijke ruzies, inclusief de complete boekhouding van het stel, een jaar geleden op straat gooide.

    Frank Jansen lijkt ook niet te staan springen om de stukgelopen relatie nieuw leven in te blazen. “Rogier is zo veel jaren jonger dan ik. Ik heb mijn rust gekregen en hij zijn eigen wereld. Nou, hoe mooi kan het? En we kunnen nog samenwerken. Er is dus niets beter dan wat wij hebben,” zei Frank recent tegen RTL Boulevard.

    Een scheiding op papier lijkt er voorlopig nog niet te komen. Frank: Daar hebben we nog niet over nagedacht. We zijn van tafel en bed gescheiden, dat is al een hele stap. En ik denk dat het voor ons allebei beter is.” En dat beaamt Rogier: “Absoluut. We zijn nog steeds samen, maar wonen alleen apart. En daarbij is gekomen dat ik lekker een nieuw appartement mag inrichten.”

    NIET VOOR EEN PRIKKIE – Binnenkijken in het nieuwe huis van Rogier waar hij aan zijn leven zonder Frank begint

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Na 30 jaar zit avontuur voor Desray en D-Rock van 2 Brothers on the 4th Floor er nu definitief op: ‘Emotionele dag’

    Onfortuinlijke PSV-aanvoerder Jerdy Schouten kijkt terug op kampioensjaar: ’Nooit getwijfeld aan de titel’

    Column: Creatieve vrijheid kan bitter zijn

    Net Nieuw
    • Na 30 jaar zit avontuur voor Desray en D-Rock van 2 Brothers on the 4th Floor er nu definitief op: ‘Emotionele dag’
    • Onfortuinlijke PSV-aanvoerder Jerdy Schouten kijkt terug op kampioensjaar: ’Nooit getwijfeld aan de titel’
    • Column: Creatieve vrijheid kan bitter zijn
    • Pepsi trekt zich terug als sponsor Brits muziekfestival door komst Kanye West
    • Fans zien ‘scheurtjes’ bij Jutta en Jake



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.