Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • OM: vrouw (50) uit Emmen vast om wegmaken lichaam in kofferbakmoord, niet verdacht van ’rol bij levensdelict’
    • LIVE | AEX weet verlies deels in te halen en sluit op een kleine min
    • Kalvijn siert met droomlichaam de cover van Men’s Health: ’Ik dacht alleen maar: ben ík dit?’
    • Jade Kops voor het eerst in weken weer naar buiten
    • Raymond van Barneveld door veel te sterke Beau Greaves getrakteerd op forse nederlaag
    • Capcom verrast met duister epos in de ruimte: Pragmata is prachtig vader-dochterdrama tussen mens en androïde
    • Horoscoop: Dit kun je verwachten van week 16
    • Ben van der Burg geen fan van aanpak Renze Klamer rondom RTL Tonight
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»Stijlpastoor over de slonzige kleding van de koning: ‘Zou Máxima daar nou expres nooit iets van zeggen?’
    Beeld: RVD/Wesley de Wit

    Stijlpastoor over de slonzige kleding van de koning: ‘Zou Máxima daar nou expres nooit iets van zeggen?’

    0
    By redactie on 22 augustus 2020 Bekende Mensen, Hollywood Huizen
    Beeld: RVD/Wesley de Wit

    De stijlpastoor van de Volkskrant en Esquire-hoofdredacteur Arno Kantelberg meent dat koning Willem-Alexander er doorgaans, qua kleding, maar wat slonzig bijloopt. En dat terwijl zij Máxima toch een mode-icoon is. ‘Altijd als ik de vorst zie hannesen, denk ik: zou Máxima daar nou expres nooit iets van zeggen?’

    Kantelberg betreurt dat onze koning niet wat stijlgevoel van zijn opa heeft geërfd. Bernhard van Lippe-Biesterfeld was dan wel van lage Duitse landadel, maar zijn stijlgevoel was ronduit koninklijk.


    Volgens Kantelberg, zo schrijft hij in de Volkskrant, betrok prins Bernhard betrok zijn pakken in Italië (volgens mij bij Campagna in Milaan) en in Londen bij Huntsman & Sons, de kleermaker (sinds 1849) die u kunt kennen van de Kingsman-filmcyclus. Bernhards goede vriend Ian Fleming was ook vaste klant op Savile Row 11.

    En dat deed Bernhard tot aan zijn dood op 1 december 2004. Knatelberg noemt bernhard dan ook ‘een lust voor het oog’. ‘Met een juiste maatvoering en een perfecte lengte in elk facet (das, jas, pijpen, hemds- en jasmouwen), afgetopt met een passend paar schoenen, een pilotenbril en uiteraard een anjer.

    Beeld: RVD/Wesley de Wit

    En dat is volgens de stijlpastoor van de Volkskrant toch ietsjes anders dan koning Willem-Alexander zijn garderobe samen stel. “Ach, had zijn kleinzoon maar een fractie van dat talent geërfd. Op de zomerfotosessie in de tuin van paleis Huis ten Bosch zagen we dat het gras weliswaar kort was gehouden, maar dat gold niet voor de broek en het babyblauwe jasje van koning Willem-Alexander. De normaal gesproken zo zwijgzame Rijksvoorlichtingsdienst communiceerde de herkomst van het jasje, dat kwam van Suit Supply. De koning zal het online besteld hebben, want geen enkele zichzelf respecterende kleermaker laat een klant zo de winkel uitlopen.

    Het betoog van Kantelberg eindigt met de intrigerende vraag of koningin Maxima, toch een mode-icoon, haar man er bewust zo laat bijlopen. ‘Het is op bovenstaande foto niet eens goed te zien, maar de mouwen van het jasje vielen tot over de koninklijke knokkels, daar waar ze idealiter reiken tot het uiteinde van het spaakbeen. De royale pantalon is inderdaad royaal; zie de stapel stof die zich op de schoenen verzamelt. En hij voelt zich al zo ongemakkelijk voor de camera. Altijd als ik de vorst zie hannesen, denk ik: zou Máxima daar nou expres nooit iets van zeggen?’

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    OM: vrouw (50) uit Emmen vast om wegmaken lichaam in kofferbakmoord, niet verdacht van ’rol bij levensdelict’

    LIVE | AEX weet verlies deels in te halen en sluit op een kleine min

    Kalvijn siert met droomlichaam de cover van Men’s Health: ’Ik dacht alleen maar: ben ík dit?’

    Net Nieuw
    • OM: vrouw (50) uit Emmen vast om wegmaken lichaam in kofferbakmoord, niet verdacht van ’rol bij levensdelict’
    • LIVE | AEX weet verlies deels in te halen en sluit op een kleine min
    • Kalvijn siert met droomlichaam de cover van Men’s Health: ’Ik dacht alleen maar: ben ík dit?’
    • Jade Kops voor het eerst in weken weer naar buiten
    • Raymond van Barneveld door veel te sterke Beau Greaves getrakteerd op forse nederlaag



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.