Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Bram Bakker enorm hard gebasht op tv: ‘Hou je godvergeten bek!’
    • Patty Brard gepikeerd op tv na kritiek op treurig Ranking the Stars
    • Jutta Leerdam staat media alsnog te woord: ‘Ze heeft zelf die keuze gemaakt’
    • Jutta Leerdam staat media na training op zaterdag alsnog te woord
    • Noa Vahle over The Voice-periode: ‘Mijn moeder volgt haar hart’
    • Weekend-recept: Rijstpap met mango
    • Slee Privé: Hierom kiest Máxima voor legergroen!
    • Deedry uit Boer zoekt Vrouw is leugens over liefdesbreuk met Roy zat: ‘We zijn al acht maanden uit elkaar’
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»Prins Albert van Monaco gedumpt? ‘Charlene is er met een ander van door’

    Prins Albert van Monaco gedumpt? ‘Charlene is er met een ander van door’

    0
    By redactie on 14 augustus 2020 Bekende Mensen, Hollywood Huizen
    Beeld: ChonranPictures
    Volgens het Franse weekblad Ici Paris zou de moeder van tweeling Gabriella en Jacques, Charlene van Monaco, haar man, prins Albert van Monaco, hebben ‘gedumpt’ voor Conor McGregor, een Ierse mixed martial arts-kampioen, bijgenaamd The Notorious. Het Franse blad kopte op haar voorkant ‘Charlene, elle est partie avec un autre (Charlene is er van door met een ander), maar dat bleek toch iets genuanceerder te liggen.

    Dat prins Albert geïrriteerd zou zijn over de omgang van zijn Charlene met McGregor, zoals IciParis schreef, bleek uit de duim gezogen.


    Mixed martial arts-kampioen Conor McGregor is namelijk een van de woordvoerders van de Princess Charlene Foundation die op 12 en 13 september ook deelneemt aan de door de stichting georganiseerde waterfietscompetitie. In de estafettewedstrijd over 180 km wordt McGregor de partner van de echtgenote van Prins Albert. Op zijn Instagram-account plaatste Mixed martial arts-kampioen zelfs foto’s van hem en de prinses die aan het trainen waren op hun waterfietsen.

    Hij schreef er bij: ‘Een geweldige dag op de waterfietsen met prinses Charlene van Monaco. Een fenomenale atleet en Olympiër, we werken samen voor een reis van 180 km in september om het bewustzijn over waterveiligheid te vergroten. Ik kan niet wachten!”

    Net als mama zijn tweeling Gabriella en Jacques overigens echte waterratten. En Gabriella en Jacques (beide 5) zijn ook nog eens een droomteam, zoals blijkt uit de foto’s die mama Charlene op haar Instagram postte van de tweeling op het strand. Vermomd als ‘Wonderwoman’ en ‘Baby Shark’, laten ze de jonge, met zonnebril getooide, royals hoe ze genieten van een dagje zon, zand en zee. Net als Charlene overigens.

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Bram Bakker enorm hard gebasht op tv: ‘Hou je godvergeten bek!’

    Patty Brard gepikeerd op tv na kritiek op treurig Ranking the Stars

    Jutta Leerdam staat media na training op zaterdag alsnog te woord

    Net Nieuw
    • Bram Bakker enorm hard gebasht op tv: ‘Hou je godvergeten bek!’
    • Patty Brard gepikeerd op tv na kritiek op treurig Ranking the Stars
    • Jutta Leerdam staat media alsnog te woord: ‘Ze heeft zelf die keuze gemaakt’
    • Jutta Leerdam staat media na training op zaterdag alsnog te woord
    • Noa Vahle over The Voice-periode: ‘Mijn moeder volgt haar hart’



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.