Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Harry Styles pakt record af van René Froger
    • Grote onzekerheid over documentaire Hila Noorzai
    • Youtuber Bender en cameraman opgejaagd door dertigtal jongeren na tikken op achterhoofd: ‘Helaas de harde realiteit’
    • Rob Geus filmt stiekem in sauna met verborgen camera’s: rechter verbiedt uitzending
    • Houdt René van der Gijp de komst van Victor Vlam tegen bij Vandaag Inside?
    • Harry Styles kondigt tournee aan, zanger geeft 6 shows in Amsterdam
    • Enorme domper voor Rob Geus, rechter verbiedt uitzending De Hygiënepolitie
    • Verdachte inbraak Sylvie Meis bekent schuld en heeft spijt: ‘Ik vraag om een kans’
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Binnenkijken»BINNENKIJKEN bij RIHANNA die Hollywood-villa verkoopt voor 6.5 miljoen uit angst voor stalker

    BINNENKIJKEN bij RIHANNA die Hollywood-villa verkoopt voor 6.5 miljoen uit angst voor stalker

    0
    By redactie on 10 december 2018 Binnenkijken, Hollywood Huizen
    Rihanna (30) heeft haar villa in Los Angeles te koop gezet voor 6.5 miljoen euro. Het is een villa waar RiRi zich niet meer veilig voelt nadat Eduardo Leon, een 27-jarige fan die geobsedeerd is door de zangeres, zich toegang had weten te verschaffen tot het optrekje.

    Ze heeft er nog maar net een jaar gewoon, Rihanna kocht de villa in augustus 2017 voor zo’n 5,9 miljoen euro, maar sinds het bezoekje van Leon voelt ze zich er niet meer veilig. De zangeres probeert nog wel een klein winstje te maken, want ze vraagt 6.5 miljoen voor de villa Voor die prijs krijg je een huis met zes slaapkamers, waarvan er vier een eigen badkamer hebben, en ook is er natuurlijk een buitenzwembad. Op het grote terras kan de koper dan weer genieten van het doorgaans aangename klimaat in Californië.


    Zes maanden geleden trachtte Eduardo Leon, de 27-jarige fan die geobsedeerd is door de zangeres, de villa binnen te dringen. En dat lukte, ondanks de aanwezige security, ook nog eens. Hij was al 12 uur in het huis voor hij gezien werd door de assistent van de zangeres. Rihanna zelf was op het moment van de inbraak in New York.

    Leon had in die 12 uur elke kamer bekeken en inmiddels zijn rugzak ook maar uitgepakt. Hij was bezig zijn gsm op te laden toen hij gezien werd. Tegen de gealarmeerde politie vertelde Leon dat hij ‘gewoon seks wilde met Rihanna’. Leon werd vervolgd voor stalking, inbraak, vandalisme en verzet bij zijn arrestatie.

    Het was niet de eerste keer dat Rihanna ongewenst bezoek over de vloer kreeg in Los Angeles. Eerder brak ook al een bende van tien dieven in, die aan de haal gingen met de juwelen van de zangeres.

    credit: kaewnapa chonram

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    BINNENKIJKEN! Ook na 90.000 euro ‘korting’ raakt villa PFAFFS niet verkocht

    KONING CHARLES heeft kanker: behandeling al opgestart, prins Harry keert terug naar Londen

    Kroonprinses AMALIA woont na bedreigingen weer in Amsterdam

    Net Nieuw
    • Harry Styles pakt record af van René Froger
    • Grote onzekerheid over documentaire Hila Noorzai
    • Youtuber Bender en cameraman opgejaagd door dertigtal jongeren na tikken op achterhoofd: ‘Helaas de harde realiteit’
    • Rob Geus filmt stiekem in sauna met verborgen camera’s: rechter verbiedt uitzending
    • Houdt René van der Gijp de komst van Victor Vlam tegen bij Vandaag Inside?



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.