Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • LIVE | ’VAE wilden samen optrekken met Golfstaten tegen Iran’
    • Dít is de startvolgorde van de songfestivalfinale
    • ‘Wat is er mis met Hélène Hendriks?!’
    • Carrièreswitch voor koning Charles
    • Politie identificeert jonge toeschouwers die Giro-renners bewust in gevaar brachten op rotonde
    • Samuel Welten brengt WK-lied uit met De leeuw komt eraan
    • Nicki Minaj hield steun voor Trump jarenlang verborgen uit angst
    • Johnny de Mol en Estelle Cruijff beginnen enthousiast aan Radio Noordzee-show
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Binnenkijken»Miljardair Carlos Slim verkoopt niet alleen zijn aandelen KPN, maar ook zijn appartement -voor $80 miljoen- in New York

    Miljardair Carlos Slim verkoopt niet alleen zijn aandelen KPN, maar ook zijn appartement -voor $80 miljoen- in New York

    0
    By redactie on 24 juli 2015 Binnenkijken, Hollywood Huizen
    Mexicaanse miljardair Carlos Slim heeft niet alleen zijn 21.1% belang in KPN te koop gezet, maar ook zijn appartement in New York. Voor het appartement, dat hij kocht in 2010 voor $44 miljoen vraagt Slim nu vijf jaar later $80 miljoen.


    De Duke-Semans Mansion in New York stond in 2010 te koop voor het ronde bedrag van $50 miljoen. Maar Carlos Slim zou geen zakenman zijn als hij daar wat vanaf snoepte. Dus kreeg hij het voor $6 miljoen minder.

    Het gebouw ligt op de hoek van Fifth Avenue en 82nd Street, op New York’s beroemde ‘Museum Mile’. Het in 1901 door tabakmagnaat Benjamin Duke gebouwde huis heeft een vloeroppervlak van ruim 1900m2 en had op het moment dat Slim het in 2010 kocht een dokterskantoor in de kelder en een penthouse op de bovenste verdieping met 12 slaapkamers, 14 badkamers, en 11 houtgestookte open haarden. Direct na aankoop liet Slim, vermogen 76 miljard dollar, het herenhuis compleet renoveren. De kosten van die operatie zijn niet bekend.


    Hoewel er geen interieurfoto’s beschikbaar zijn geeft de verkopende makelaar wel een summiere beschrijving van het interieur. Alle kamers hebben minimaal drie meter hoge plafonds en zijn voorzien van handgesneden houten lambrisering. Hier en daar is er ook nog wat bladgoud verwerkt.

    Krijgt Slim de nu door hem gevraagde $80 miljoen dan is het duurst verkochte herenhuis van New York.

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    BINNENKIJKEN! Ook na 90.000 euro ‘korting’ raakt villa PFAFFS niet verkocht

    KONING CHARLES heeft kanker: behandeling al opgestart, prins Harry keert terug naar Londen

    Kroonprinses AMALIA woont na bedreigingen weer in Amsterdam

    Net Nieuw
    • LIVE | ’VAE wilden samen optrekken met Golfstaten tegen Iran’
    • Dít is de startvolgorde van de songfestivalfinale
    • ‘Wat is er mis met Hélène Hendriks?!’
    • Carrièreswitch voor koning Charles
    • Politie identificeert jonge toeschouwers die Giro-renners bewust in gevaar brachten op rotonde



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.