Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • LIVE WK 2026 | Argentinië geeft voorsprong weg tegen Zwitserland, dat verder moet met 10 spelers
    • Jude Bellingham zet eigen bondscoach op z’n plek na kritiek op optreden Engeland: ’Hij weet niet hoe het is’
    • LIVE WK 2026 | Lionel Messi en Argentinië leiden razendsnel tegen Zwitserland
    • LIVE WK 2026 | Lionel Messi en Argentinië treffen stuntend Zwitserland, de opstellingen
    • Had gelijkmaker van Engeland wel mogen tellen tegen Noorwegen? FIFA reageert op Noorse claim
    • Belgische gigant Thibaut Courtois wil door bij Rode Duivels ondanks kater op WK 2026, maar stelt wel voorwaarden
    • LIVE WK 2026 | Jude Bellingham zet Engeland met wereldgoal weer naast de Noren
    • LIVE WK 2026 | Noorwegen verrassend aan de leiding tegen Engeland
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Binnenkijken»BINNENKIJKEN – Jean Claude van Damme levert $ 2.7 miljoen in bij verkoop huis aan gangstarapper Ice Cube

    BINNENKIJKEN – Jean Claude van Damme levert $ 2.7 miljoen in bij verkoop huis aan gangstarapper Ice Cube

    0
    By redactie on 28 mei 2015 Binnenkijken, Hollywood Huizen
    Actiefilmster Jean-Claude van Damme (54) wilde $ 9.990.000 hebben voor zijn huis in Marina del Rey, Californië. Maar nadat het bijna een jaar in de verkoop heeft gestaan heeft De ‘Muscles from Brussel’ toch maar een verlies van bijna $ 2.7 miljoen genomen. Ice Cube, de vader van de gangstarap is de koper.

    O’Shea Jackson (57) bekend onder de artiestennaam Ice Cube en bekend vanwege zijn politieke, sociale en controversiële teksten en de man die wordt gezien als de vader van de gangstarap heeft het huis van Jean-Claude van Damme gekocht voor $7.25 miljoen. Bijna $ 2.7 miljoen minder dan Van Damme oorspronkelijk vroeg.

    Het vier verdiepingen tellende huis, met 700m2 woonruimte, heeft een schitterend dakterras met zwembad en uitzicht over de oceaan. Op het dakterras ook een open haard met daarboven een flatscreen-tv. In de kelder is er een wijnkelder. In het huis ook een lift die de bewoners van verdieping naar verdieping laat zoeven.


    Van Damme betaalde in 2012 $ 6 miljoen voor het huis met zes slaapkamers, acht badkamers en een dito aantal open haarden. De woning werd na aankoop compleet heringericht naar de wensen van Van Damme. Zo kwam er een huisbioscoop en een gym. Hij ging voor aan Aziatische look & feel met religieuze sculpturen en schilderijen uit het Verre Oosten.

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    BINNENKIJKEN! Ook na 90.000 euro ‘korting’ raakt villa PFAFFS niet verkocht

    KONING CHARLES heeft kanker: behandeling al opgestart, prins Harry keert terug naar Londen

    Kroonprinses AMALIA woont na bedreigingen weer in Amsterdam

    Net Nieuw
    • LIVE WK 2026 | Argentinië geeft voorsprong weg tegen Zwitserland, dat verder moet met 10 spelers
    • Jude Bellingham zet eigen bondscoach op z’n plek na kritiek op optreden Engeland: ’Hij weet niet hoe het is’
    • LIVE WK 2026 | Lionel Messi en Argentinië leiden razendsnel tegen Zwitserland
    • LIVE WK 2026 | Lionel Messi en Argentinië treffen stuntend Zwitserland, de opstellingen
    • Had gelijkmaker van Engeland wel mogen tellen tegen Noorwegen? FIFA reageert op Noorse claim



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.