Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • K3 Originals Karen, Kristel en Kathleen in tranen om bijzondere verrassing
    • Rob Geus schuilt achter John: ‘Johan schuldig aan smaad en laster!’
    • Meau neemt wraak op Yves Berendse bij Vrienden van Amstel Live met flinke bierdouche
    • NOS laat zich uit over tv-terugkeer Annechien Steenhuizen
    • Beckham-drama ontrafeld: dit is hoe de familieruzie begon
    • John van den Heuvel haalt keihard uit naar Johan Derksen na sauna-uitspraken
    • Martijn (39) ontwerpt kleding voor wereldsterren: ‘Ik was bloednerveus toen Daniel Craig binnenstapte’
    • Evert Santegoeds weet wat er met Annechien Steenhuizen is
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»Zoon Royce de Vries: ‘Gisteren is onze grootste nachtmerrie werkelijkheid geworden’

    Zoon Royce de Vries: ‘Gisteren is onze grootste nachtmerrie werkelijkheid geworden’

    0
    By redactie on 7 juli 2021 Bekende Mensen, Hollywood Huizen

    ‘Gisteren is onze grootste nachtmerrie werkelijkheid geworden, meldt Royce de Vries een dag na de aanslag op zijn vader op Twitter. Inmiddels worden een 21-jarige Rotterdammer en een 35-jarige Pool uit Maurik worden verdacht van de de moordaanslag op misdaadjournalist Peter R. de Vries. Ze werden gisterenavond in een auto op de snelweg A4 bij Leidschendam aangehouden door een arrestatieteam.

    De politie deed dinsdagavond en nacht huiszoekingen in Maurik, Tiel en Rotterdam. Daarbij werd onder meer munitie in beslag genomen. Er werd ook nog een derde verdachte aangehouden: een 18-jarige Amsterdammer, maar hij is inmiddels weer op vrije voeten en geen verdachte meer in de zaak.


    De 64-jarige De Vries werd dinsdagavond neergeschoten in het centrum van Amsterdam. Daarbij werd hij geraakt in zijn hoofd. De Vries werd  zwaargewond afgevoerd naar het ziekenhuis. Gisteravond zei de Amsterdamse burgemeester Halsema dat hij “vecht voor zijn leven”. Hoe zijn situatie nu is, is niet duidelijk.

    Gisteren is onze grootste nachtmerrie werkelijkheid geworden, meldt Royce de Vries een dag na de aanslag op zijn vader op Twitter. “Wij als familie omringen Peter met liefde en hoop in deze moeilijke fase”, schrijft Royce de Vries. “Veel is nog onzeker, maar wat vaststaat is dat alle steunbetuigingen uit het hele land nu enorm veel steun bieden.”

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    K3 Originals Karen, Kristel en Kathleen in tranen om bijzondere verrassing

    Rob Geus schuilt achter John: ‘Johan schuldig aan smaad en laster!’

    Meau neemt wraak op Yves Berendse bij Vrienden van Amstel Live met flinke bierdouche

    Net Nieuw
    • K3 Originals Karen, Kristel en Kathleen in tranen om bijzondere verrassing
    • Rob Geus schuilt achter John: ‘Johan schuldig aan smaad en laster!’
    • Meau neemt wraak op Yves Berendse bij Vrienden van Amstel Live met flinke bierdouche
    • NOS laat zich uit over tv-terugkeer Annechien Steenhuizen
    • Beckham-drama ontrafeld: dit is hoe de familieruzie begon



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.