Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Netflix brengt eerste trailer uit van documentaireserie over strafproces tegen Michael Jackson
    • Assenaar (81) dumpt vrouw met plastic zak in kanaal nadat ze seks weigerde
    • Live Giro d’Italia: peloton schakelt tandje bij en verkleint achterstand op kopgroep flink op weg naar eerste klim
    • Noord-Macedonië keert terug op het Eurovisie Songfestival
    • In eerste VR-museum van Nederland kun je dwalen door het Amsterdam van 1652 en tekent Rembrandt jouw portret
    • Recensie: Kan The Mandalorian and Grogu de Star Wars-franchise uit het slop trekken?
    • Memphis WK-drama: ‘Laat hem thuis!’ waarschuwt Van der Gijp
    • Nieuwe buren voor Katja Schuurman gezocht
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»ZIEN! Hoe Ron Brandsteder inrijdt op liveopname 3FM-collega

    ZIEN! Hoe Ron Brandsteder inrijdt op liveopname 3FM-collega

    0
    By redactie on 5 september 2021 Bekende Mensen, Hollywood Huizen

    Presentator Ron Brandsteder heeft de liveopnames van het radioprogramma Partij voor de Vrijdag van AVROTROS op het Hilversumse Mediapark verstoord door met zijn auto op de opnames in te rijden.

    NPO 3FM-dj Wijnand Speelman Speelman vertelde in een interview met Rob Janssen dat hij voor de 3FM-studio in Hilversum bezig was met liveopnames van het item Jeu de boulen met stoelen. Op dat moment kwam Brandsteder aanrijden die elke vrijdag tussen 22.00 en 00.00 uur voor Omroep Max het radioprogramma Ron wacht op de nacht op NPO Radio 5 presenteert.


    “Er komt een auto aanrijden, een hele dikke, en die herken ik, want dat is de auto van Ron Brandsteder. En die rijdt heel dicht naar ons toe. Zo van: ‘Ik moet er langs’. We zijn bezig, je ziet dat we live bezig zijn”, vertelt Speelman.

    “Maar wat doet Ron, en dat vind ik het heftige, die gaat gewoon gas geven. Zo van: ‘Ik rij door’. Hij stapt uit zijn auto en schopt zo die stoelen aan de zijkant zonder iets te zeggen. Hij stapt weer in zijn auto en rijdt door naar zijn parkeerplaats.”

    De radio-dj zei te verwachten dat zowel de Radio 5 als de presentator zich verontschuldigt voor het incident. “En wat ik net al zei: ik verwacht dat wij deze week een bericht krijgen van Radio 5 met een excuses van Ron Brandsteder daarin.”

    Omroep MAX en 3FM hebben inmiddels contact gehad, meldt een woordvoerder van Omroep MAX. 3FM laat weten nog in afwachting te zijn van een reactie van Brandsteder en dat “de kous nog niet af is”.

    View this post on Instagram

    A post shared by Rob Janssen (@robvanderadio)

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Netflix brengt eerste trailer uit van documentaireserie over strafproces tegen Michael Jackson

    Assenaar (81) dumpt vrouw met plastic zak in kanaal nadat ze seks weigerde

    Live Giro d’Italia: peloton schakelt tandje bij en verkleint achterstand op kopgroep flink op weg naar eerste klim

    Net Nieuw
    • Netflix brengt eerste trailer uit van documentaireserie over strafproces tegen Michael Jackson
    • Assenaar (81) dumpt vrouw met plastic zak in kanaal nadat ze seks weigerde
    • Live Giro d’Italia: peloton schakelt tandje bij en verkleint achterstand op kopgroep flink op weg naar eerste klim
    • Noord-Macedonië keert terug op het Eurovisie Songfestival
    • In eerste VR-museum van Nederland kun je dwalen door het Amsterdam van 1652 en tekent Rembrandt jouw portret



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.