Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Taylor Lautner en Taylor Lautner verwachten eerste kind
    • Van een beroemde acteur in Amsterdam tot een presentator voor de rechter: test je showbizzkennis
    • Raven van Dorst moest ‘pijnlijke’ aanvraag doen in Amerika
    • Djarno Hofland open over diep dal: ‘Wilde einde aan mijn leven maken’
    • Moeder Bridget Maasland ondergaat eerste chemokuur en Emma Kok geniet van ijsbad
    • Hema wint Gouden Loeki met kerstcommercial waarin Takkie en Siepie ziek meisje blij maken
    • Meilandjes laten camera’s niet meer toe in eigen huis
    • Journalisten Victor en Raymond volgen zaak Ali B: ‘Als toehoorder word je heen en weer geslingerd’
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Binnenkijken»BINNENKIJKEN – Trouwkapel pianist Jan Vayne lijkt na zijn scheiding van zijn Joyce bijna onverkoopbaar

    BINNENKIJKEN – Trouwkapel pianist Jan Vayne lijkt na zijn scheiding van zijn Joyce bijna onverkoopbaar

    0
    By redactie on 10 juli 2016 Binnenkijken, Hollywood Huizen
    De Sint Annakapel – ook: het kerkje van Jan Vayne – staat al meer dan een jaar te koop. De kapel met kosterij, ging in de verkoop nadat Jan Vayne en zijn vriendin Joyce Wegman na ruim 25 jaar uit elkaar gingen, maar een koper is nog altijd niet gevonden.

    Voor het monumentale gebouw en de bijbehorende kosterswoning aan de Broederweg in Kampen werd in de herfst van vorig jaar nog 400.000 euro gevraagd. Het kwam toen op de markt nadat de pianist en zijn vrouw Joyce na 25 jaar uit elkaar gingen omdat Joyce opnieuw verliefd werd op een vroegere vriend.

    Het pand ging na de scheiding eerst in de stille verkoop, maar staat nu ook op een makelaarssite waar het wordt aangeboden voor een ‘zeer scherpe vraagprijs’. Dat zal dus minder dan de eerder gevraagde 400.000 euro zijn.


    In de Sint Annakapel werden vooral huwelijken gesloten. Ook waren er trouwbeurzen en gaf Vayne er pianoconcerten.
    De Sint Annakapel van Jan Vayne beschikt op de begane grond over een ruime kerkzaal, galerij en een tweede verdieping. De bijbehorende kosterijwoning heeft over drie bouwlagen met een totaal gebruiksoppervlak van circa 157m2. De Sint Annakapel en de Kosterij maken onderdeel uit van de historische kern van Kampen.

    Volgens de makelaar van Jan Vayne krijgt ‘een koper de kans het geheel ontwikkelen tot een prachtige stadswoning of meerdere appartementen’.

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    BINNENKIJKEN! Ook na 90.000 euro ‘korting’ raakt villa PFAFFS niet verkocht

    KONING CHARLES heeft kanker: behandeling al opgestart, prins Harry keert terug naar Londen

    Kroonprinses AMALIA woont na bedreigingen weer in Amsterdam

    Net Nieuw
    • Taylor Lautner en Taylor Lautner verwachten eerste kind
    • Van een beroemde acteur in Amsterdam tot een presentator voor de rechter: test je showbizzkennis
    • Raven van Dorst moest ‘pijnlijke’ aanvraag doen in Amerika
    • Djarno Hofland open over diep dal: ‘Wilde einde aan mijn leven maken’
    • Moeder Bridget Maasland ondergaat eerste chemokuur en Emma Kok geniet van ijsbad



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.