Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Chemie tussen Joost Luiten en caddie Alan Burns zichtbaar aangetast ’the day after’ op KLM Open: hoe stevig is de lijm?
    • Harry Mens reist met afgeladen privéjet naar GP Monaco: ’Er is hier een hele Nederlandse enclave’
    • Mercedes scheurt met 240 kilometer per uur over A2: auto en rijbewijs ingenomen
    • Winnares Demi Vollering maakt indruk op slotdag van Giro d’Italia door Van der Breggen te kraken: ’Ik vloog’
    • Carrière volkszanger Robert van Hemert in de lift sinds verlies ouders: ’Misschien hebben ze daarboven wel de touwtjes in handen’
    • Jan Kooijman verrast volgers met nieuwe look
    • Teruglezen: dit zei Ronald Koeman op de persconferentie in de aanloop naar Nederland-Oezbekistan
    • Rachel Hazes luistert elke avond naar André en Noa Vahle zet kartonnen doos op haar hoofd
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»Prinses Amalia over geel opschrijfboekje biografe Claudia de Breij: ‘Waarom geen Oranje?’

    Prinses Amalia over geel opschrijfboekje biografe Claudia de Breij: ‘Waarom geen Oranje?’

    0
    By redactie on 8 oktober 2021 Bekende Mensen, Hollywood Huizen

    Uitgeverij Pluim heeft de cover van het boek dat Claudia de Breij over prinses Amalia online gezet. Wat blijkt? Amalia heeft niet speciaal geposeerd voor het omslag. Het is een plaatje uit een van de winterfotosessies. De eerste ontmoeting tussen de prinses en De Breij leverde overigens een ‘pijnlijk’ momentje op toen Amalia De Breij’s gele opschrijfboekje zag en vroeg: ‘Waarom is het niet Oranje’?

    Vanaf 16 november ligt het boek Amalia in de boekhandels en is het online te bestellen en is het verkrijgbaar als e-book en luisterboek. Een klein voorproefje laat al meteen Amalia’s gevoel voor humor zien: “Ons eerste echte gesprek voeren we in de werkkamer van haar moeder. Zij op de donkerblauwe bank, ik in een dito fauteuil, onhandig krabbelend in het opschrijfboekje op mijn schoot. Het is een nieuwe Leuchtturm, zo’n chique met lijntjes en paginanummering, door deze schrijfwarenfetisjist speciaal voor dit doel aangeschaft. De bladzijden leeg, het omslag geel. ‘Waarom niet oranje?’ vraagt Amalia. Pas als ik haar aankijk, zie ik haar spottende blik.”


    Claudia de Breij heeft de eer om – na Hella Haasse rond prinses Beatrix’ 18de verjaardag en Renate Rubinstein bij die van Willem-Alexander – een boek te schrijven over en in samenwerking met prinses Amalia. ‘De prinses heeft me meegenomen naar plekken die belangrijk voor haar zijn en we hebben samen veel gesprekken gevoerd -over alles dat ertoe doet,’ zegt De Breij.

    De prinses nam Claudia de Breij ook mee naar plekken die voor haar belangrijk zijn, waaronder de Koninklijke Stallen, het strand en haar school. Ze hebben gesprekken gevoerd over haar motivatie om af te zien van haar toelage, over zingen voor jezelf, cocktails maken, over hoe paardrijden helpt je hoofd leeg te maken en over de voor- en nadelen van sociale media.

    Ook kwam aan de orde wat het koningschap en haar toekomstige rol momenteel voor haar betekenen. Het boek laat zien wie Amalia nu is door de ogen van Claudia de Breij.

     

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Chemie tussen Joost Luiten en caddie Alan Burns zichtbaar aangetast ’the day after’ op KLM Open: hoe stevig is de lijm?

    Harry Mens reist met afgeladen privéjet naar GP Monaco: ’Er is hier een hele Nederlandse enclave’

    Mercedes scheurt met 240 kilometer per uur over A2: auto en rijbewijs ingenomen

    Net Nieuw
    • Chemie tussen Joost Luiten en caddie Alan Burns zichtbaar aangetast ’the day after’ op KLM Open: hoe stevig is de lijm?
    • Harry Mens reist met afgeladen privéjet naar GP Monaco: ’Er is hier een hele Nederlandse enclave’
    • Mercedes scheurt met 240 kilometer per uur over A2: auto en rijbewijs ingenomen
    • Winnares Demi Vollering maakt indruk op slotdag van Giro d’Italia door Van der Breggen te kraken: ’Ik vloog’
    • Carrière volkszanger Robert van Hemert in de lift sinds verlies ouders: ’Misschien hebben ze daarboven wel de touwtjes in handen’



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.