Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Vriendin MAFS Sandra reageert op googelen Rob
    • Frenkie de Jong verklaart beladen persconferentie: ’Het beïnvloedde hoe mensen mij zagen’
    • Aubrey Plaza ging bijna ’high’ het huwelijksbootje in met Michael Cera: ’We wilden trouwen en meteen scheiden’
    • Verloofde Rob Jetten had eerst een meid, Privé naar haar op zoek
    • Johan Derksen over parenclub: ‘Hij nam gewoon een prostitutee mee’
    • RTL reageert op ophef: emoties Humberto Tan en Beau van Erven Dorens ‘heel goed te begrijpen’
    • Breekbare Paul Simon (84) ontroert AFAS Live met intieme ’The sound of silence’ op manier die je niet vaak meemaakt
    • Spanningen lopen op bij RTL: dit zegt de zender over Humberto, Beau en Renze
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Hollywood Huizen»Oranjes doen VIJF OP EEN RIJ op nieuwe gezinsfoto

    Oranjes doen VIJF OP EEN RIJ op nieuwe gezinsfoto

    0
    By redactie on 22 december 2018 Hollywood Huizen

    Het Koninklijk Huis heeft in een kerstgroet op sociale media een nieuwe foto gedeeld van het koninklijk gezin. Vijf op een rij, dat doen de Oranjes op de nieuwe gezinsfoto die werd gemaakt door topfotograaf Erwin Olaf. De koninklijke familie wenst op de virtuele kerstkaart iedereen “een gezegende kerst en een gezond en voorspoedig 2019”.

    Olaf maakte eerder al portretten van de koninklijke familie, maar heeft nu een nieuw familieportret gemaakt van de koninklijke familie: koning Willem-Alexander, koningin Máxima en de prinsessen Amalia, Alexia en Ariane.


    De foto werd vrijdag gedeeld in een kerst- en nieuwjaarswens op sociale media. “Een gezegende Kerst en een gezond en voorspoedig 2019.”

    ©RVD – Freek van den Bergh

    Gisteren plaatste het koningshuis ook een foto van Willem-Alexander in de bibliotheek van Paleis Noordeinde, waar gisteren zijn kerstboodschap is opgenomen. Koning Willem-Alexander week dit jaar voor de jaarlijkse kersttoespraak uit naar Paleis Noordeinde. Dit omdat het koninklijk gezin deze maand verhuist van de Eikenhorst in Wassenaar naar Paleis Huis ten Bosch. Dat is nog niet voldoende ingericht om de opnames te maken. Vandaar dat is gekozen voor het werkpaleis van de koning. De kerstboodschap is op Eerste Kerstdag te zien bij de NOS, om 12.00 uur op NPO 1.

    Prinses Beatrix heeft ook haar kerstkaart verstuurd. Een kaart waarop Beatrix met haar acht kleinkinderen in een bootje zit. Haar persoonlijke boodschap erbij: “Mijn beste wensen voor een gezegend kerstfeest en een goed nieuwjaar, Beatrix.”

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    KONING CHARLES heeft kanker: behandeling al opgestart, prins Harry keert terug naar Londen

    Kroonprinses AMALIA woont na bedreigingen weer in Amsterdam

    PRINSES BEATRIX viert haar 86e verjaardag met stukje sachertorte

    Net Nieuw
    • Vriendin MAFS Sandra reageert op googelen Rob
    • Frenkie de Jong verklaart beladen persconferentie: ’Het beïnvloedde hoe mensen mij zagen’
    • Aubrey Plaza ging bijna ’high’ het huwelijksbootje in met Michael Cera: ’We wilden trouwen en meteen scheiden’
    • Verloofde Rob Jetten had eerst een meid, Privé naar haar op zoek
    • Johan Derksen over parenclub: ‘Hij nam gewoon een prostitutee mee’



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.