Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Tv-bioloog Floris Göbel en vriendin zijn elkaars tegenpolen: ‘Zit gewoon goed’
    • ’Meer dan 700 nitraten en machete gevonden in Amsterdamse woning’
    • Ophef om tassendragers in India: ’Uitbuiting vermomd als innovatie’
    • ‘Strijd om het Muziekfeest was doorgestoken kaart’
    • Roland Garros: Russische tiener Mirra Andreeva in finale na beladen duel tegen Marta Kostyuk uit Oekraïne
    • André Hazes blikt terug op ruzie met Roxeanne: ‘Misschien zit ik hier wel fout’
    • Tesla verkoopt ook in Nederland Supercharger-stations vanaf 234.000 euro: dit is de verwachte winst
    • Relatie Maan de Steenwinkel en Karel Gerlach eindigt zoals hij begon: fans zagen al stiekeme hints naar breuk
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»NOA openhartig over moeder LINDA en stiefvader JEROEN: ’Logisch dat ze iets gaat uitzoeken’

    NOA openhartig over moeder LINDA en stiefvader JEROEN: ’Logisch dat ze iets gaat uitzoeken’

    0
    By redactie on 23 februari 2023 Bekende Mensen

    Noa Vahle, de dochter van Linda de Mol, vindt het heel logisch dat haar moeder iets aan het uitzoeken is over haar relatie met Jeroen Rietbergen. Linda en Jeroen verbraken vorig jaar hun relatie, maar werden onlangs samen gespot in Parijs. In een reactie stelde Linda dat ze iets uit te zoeken heeft. Dochter Noa begrijpt dat.

    “Ik vind het heel logisch dat ze iets gaat uitzoeken na zo’n jaar”, zegt Noa woensdagavond in Vandaag Inside. “Volgens mij zit je in een constant conflict tussen heel erg boos zijn op iemand en ook van iemand houden. Dat heb ik ook wat hem (Jeroen Rietbergen, red.) betreft. Dat ze het gaat uitzoeken is helemaal oké.”


    Aanvankelijk was Noa boos op haar stiefvader toen bekend werd dat hij zich schuldig heeft gemaakt aan grensoverschrijdend gedrag achter de schermen bij The Voice of Holland. “Natuurlijk ben ik boos, teleurgesteld en verdrietig. Maar je vergeet ook niet dat iemand een goed mens is en dat hij goede dingen heeft gedaan voor mij, voor mijn broer en voor mijn moeder.

    Noa baalt van de geruchten dat ze haar moeder niet zou steunen. “Als mensen zeggen dat ik haar niet steun of ruzie met haar heb, dan vind ik dat heel vervelend om te horen. Het is gewoon niet zo. Ik wil gewoon dat ze gelukkig is.”

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Tv-bioloog Floris Göbel en vriendin zijn elkaars tegenpolen: ‘Zit gewoon goed’

    ’Meer dan 700 nitraten en machete gevonden in Amsterdamse woning’

    Ophef om tassendragers in India: ’Uitbuiting vermomd als innovatie’

    Net Nieuw
    • Tv-bioloog Floris Göbel en vriendin zijn elkaars tegenpolen: ‘Zit gewoon goed’
    • ’Meer dan 700 nitraten en machete gevonden in Amsterdamse woning’
    • Ophef om tassendragers in India: ’Uitbuiting vermomd als innovatie’
    • ‘Strijd om het Muziekfeest was doorgestoken kaart’
    • Roland Garros: Russische tiener Mirra Andreeva in finale na beladen duel tegen Marta Kostyuk uit Oekraïne



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.