Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • 15-jarige aangehouden na steekpartij in Numansdorp
    • Real Sociedad scoort na 14 seconden, maar kraakt Atletico pas na penalty’s in finale Copa del Rey
    • Miljoen kijkers langs de weg bij Bloemencorso Bollenstreek
    • Scheidsrechter wéér in conflict met Duitse dartfans: ’Ik laat jullie onmiddellijk uit de zaal verwijderen’
    • Herbeleef hoe de Oranje Leeuwinnen de leidende positie behielden in de WK-kwalificatiegroep
    • Oranje Leeuwinnen houden ook in Auxerre stand tegen sterk Frankrijk en blijven koploper in WK-kwalificatie
    • Emma Kok deelt ontroerende foto met zieke Jade Kops: ‘Voor altijd’
    • LIVE WK-kwalificatie: Oranje Leeuwinnen dankzij Wieke Kaptein langszij tegen Frankrijk
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»Meghan Markle vertelt aan Oprah over zelfmoordneigingen en ‘discussies’ over Archie’s huidskleur

    Meghan Markle vertelt aan Oprah over zelfmoordneigingen en ‘discussies’ over Archie’s huidskleur

    0
    By redactie on 8 maart 2021 Bekende Mensen, Hollywood Huizen

    In het interview met Oprah Winfrey vertelde Meghan dat zo het zo slecht met haar ging, dat de vrouw van de Britse prins Harry niet meer wilde leven. Ze wilde hulp zoeken, maar werd tegengehouden door “het instituut”. Ze vertelt dat er ook gesprekken zijn geweest tijdens haar zwangerschap ‘hoe donker’ de huid van Archie zou worden.

    De hertogin van Sussex vertelde aan Oprah dat zij zich schaamde voor haar mentale toestand en hoe moeilijk het was om dat toe te geven aan haar echtgenoot. Toen ze dat eenmaal had gedaan, gaf ze bij een hoge functionaris binnen het paleis aan dat ze professionele hulp wilde zoeken. Die liet echter weten dat dat “geen goede uitstraling” zou zijn voor het paleis.


    Meghan kreeg te horen dat ze als vrouw van een prins niet zomaar op eigen houtje naar een ziekenhuis of kliniek kon gaan. “Dat gaat gewoon niet. Ik kon geen Uber bestellen in het paleis, zo werkt het gewoon niet. Je levert alles in: mijn paspoort, mijn rijbewijs, mijn sleutels.”

    Harry vertelde bij Oprahe dat ook hij op dat moment niet wist wat hij moest doen, en daar zelf ook mentaal onder leed. “Ik denk dat ik me schaamde om dat toe te geven”, vertelde hij over psychische problemen van zijn vrouw. In zijn familie zou dat ook niet bespreekbaar zijn. “Daar is het idee altijd: zo is het gewoon. We moeten allemaal met deze druk omgaan.”

    Het raakte Meghan ook dat haar zoon Archie niet de titel van prins kreeg, en daardoor dus niet in aanmerking kwam voor de beveiliging die andere leden van het koninklijk huis wel krijgen. Ze vertelt dat er ook gesprekken zijn geweest tijdens haar zwangerschap ‘hoe donker’ de huid van Archie zou worden.

    “Er werd dus gevraagd hoe donker de baby zou worden?”, vraagt Oprah, waarop Meghan antwoordt: “Hoe dat zou uitpakken, en wat het zou betekenen en hoe dat eruit zou zien.” Die gesprekken kwamen bij haar terecht via Harry. Beiden wilden niet zeggen wíe de vraag hadden gesteld. “Dat zou zeer schadelijk voor hen zijn”, zegt Meghan.

    De twee uur durende special wordt op dinsdag 9 maart om 20.30 uur uitgezonden op Net5.

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    15-jarige aangehouden na steekpartij in Numansdorp

    Real Sociedad scoort na 14 seconden, maar kraakt Atletico pas na penalty’s in finale Copa del Rey

    Miljoen kijkers langs de weg bij Bloemencorso Bollenstreek

    Net Nieuw
    • 15-jarige aangehouden na steekpartij in Numansdorp
    • Real Sociedad scoort na 14 seconden, maar kraakt Atletico pas na penalty’s in finale Copa del Rey
    • Miljoen kijkers langs de weg bij Bloemencorso Bollenstreek
    • Scheidsrechter wéér in conflict met Duitse dartfans: ’Ik laat jullie onmiddellijk uit de zaal verwijderen’
    • Herbeleef hoe de Oranje Leeuwinnen de leidende positie behielden in de WK-kwalificatiegroep



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.