Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Martijn Krabbé waarschuwde Wendy van Dijk al voor mislukte comeback
    • Terror Jaap vertolkt dit jaar de rol van crimineel Barabbas in The Passion
    • Slaande ruzie tijdens realityshow: ‘Ga die kamer uit’
    • Verpleegkundige Nikki (23) doet mee aan missverkiezingen na moeilijke jeugd: ’Ik wil de wereld vertellen wat ik heb meegemaakt’
    • Johnny de Mol baalt van tegenvallende kijkcijfers You’ve Got The Music In Me
    • Zendaya wil geen open boek zijn over haar relatie met Tom Holland: ’Ik stel mijn eigen grenzen’
    • LIVE | Inez Weski zou versleutelde telefoon hebben gekregen van familie Taghi
    • LIVE | Probleem met toilet en storing in communicatie: zo zagen de eerste uren na lancering draagraket Artemis II eruit
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»VIDEO – JOHAN DERKSEN heeft ondanks ophef geen spijt van uitspraken Israël

    VIDEO – JOHAN DERKSEN heeft ondanks ophef geen spijt van uitspraken Israël

    0
    By redactie on 11 oktober 2023 Bekende Mensen

    Johan Derksen heeft dinsdagavond in Vandaag Inside gereageerd op de ophef die ontstaan is na zijn uitspraken over de oorlog tussen Palestina en Israël. Hij liet weten tevreden te zijn over de teksten die hij maandagavond uitsprak, maar geeft toe dat zijn uitspraak over “Joden die er zelf om gevraagd hebben” niet passend is, omdat de Joodse gemeenschap in Amsterdam dan ook een rol in het conflict zou hebben.


    Derksen vertelt dinsdag aangesproken te zijn door advocaat Herman Loonstein, die aangaf dat Derksen best kritiek mag hebben op de Israëlische regering of de staat Israël. Loonstein vindt echter wel dat de uitspraak over “Joden die er zelf om gevraagd hebben” niet passend is, omdat de Joodse gemeenschap in Amsterdam dan ook een rol in het conflict zou hebben. Volgens Derksen heeft Loonstein hier een punt. “Maar inhoudelijk verandert er niets.”

    In de uitzending van Vandaag Inside van maandagavond liet Derksen weten het onbegrijpelijk te vinden dat Nederlanders blindelings achter de Joden staan. “Ik vind dat we slaafs achter de Joodse gemeenschap aanlopen, terwijl er in Nederland ook een hele grote Palestijnse gemeenschap is”, zei hij. In de uitzending van dinsdagavond vertelt Derksen dat hij volledig achter deze uitspraak staat.

     

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Martijn Krabbé waarschuwde Wendy van Dijk al voor mislukte comeback

    Terror Jaap vertolkt dit jaar de rol van crimineel Barabbas in The Passion

    Slaande ruzie tijdens realityshow: ‘Ga die kamer uit’

    Net Nieuw
    • Martijn Krabbé waarschuwde Wendy van Dijk al voor mislukte comeback
    • Terror Jaap vertolkt dit jaar de rol van crimineel Barabbas in The Passion
    • Slaande ruzie tijdens realityshow: ‘Ga die kamer uit’
    • Verpleegkundige Nikki (23) doet mee aan missverkiezingen na moeilijke jeugd: ’Ik wil de wereld vertellen wat ik heb meegemaakt’
    • Johnny de Mol baalt van tegenvallende kijkcijfers You’ve Got The Music In Me



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.