Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Volgers zijn ‘neppe’ reclames Sylvie Meis zat
    • Bijzonder debuut voor prinses Ariane bij Japans staatsbezoek
    • Kanye weghouden lukt niet, maar kabinet gaat zijn concert héél goed beluisteren op Jodenhaat
    • Voetbaltrainer krijgt 5 jaar cel voor filmen in kleedkamers
    • Het WK 2026: bekijk het volledige speelschema, Nederlands elftal over 12 dagen voor het eerst in actie
    • Koning wordt bedolven onder de post en die wordt altijd gelezen: ’Wij mochten komen praten over onze klacht’
    • Married At First Sight-Linda deelt eerste foto van haar nieuwe liefde: ‘Mijn droomvrouw’
    • Verkrachtingsaanklacht van tafel geveegd: ’Ex-minnares (32) moet ex-Google-ceo Eric Schmidt (72) miljoenen betalen’
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»Jochie (4) koopt online voor 2500 euro 51 dozen ijsjes met creditcard van zijn moeder

    Jochie (4) koopt online voor 2500 euro 51 dozen ijsjes met creditcard van zijn moeder

    0
    By redactie on 9 mei 2021 Bekende Mensen, Hollywood Huizen

    De 4-jarige Noah Bryant heeft met de creditcard van zijn moeder voor 3000 dollar – 2500 euro – Spongebob Squarepants ijsjes gekocht. bij webwinkel Amazon. De moeder kon de bestelling niet betalen, maar Amazon weigerde de ijsjes  terug te nemen en het geld terug te storten.

    De 37-jarige moeder van Noah, die nog twee andere kinderen heeft en studeert, kon de 3000 dollar niet betalen. Een studiegenootje van de moeder, Kate Schloss startte daarop een crowdfundingactie en vertelde dat kleine Noah 51 dozen met in totaal 918 ijsjes had gekocht.


    Korte tijd later was het het geld via de crowdfundingspagina gofundme bij elkaar. Ze kreeg 5745 dollar. “Enorm bedankt”, schrijft de moedervan Noah. “Het geld dat over is zal ik gebruiken voor de opvoeding en schoolcarrière van Noah.”

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Volgers zijn ‘neppe’ reclames Sylvie Meis zat

    Bijzonder debuut voor prinses Ariane bij Japans staatsbezoek

    Kanye weghouden lukt niet, maar kabinet gaat zijn concert héél goed beluisteren op Jodenhaat

    Net Nieuw
    • Volgers zijn ‘neppe’ reclames Sylvie Meis zat
    • Bijzonder debuut voor prinses Ariane bij Japans staatsbezoek
    • Kanye weghouden lukt niet, maar kabinet gaat zijn concert héél goed beluisteren op Jodenhaat
    • Voetbaltrainer krijgt 5 jaar cel voor filmen in kleedkamers
    • Het WK 2026: bekijk het volledige speelschema, Nederlands elftal over 12 dagen voor het eerst in actie



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.