Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Fans zien ‘scheurtjes’ bij Jutta en Jake
    • ‘Hierom is het logisch dat Ajax volgend seizoen voor Spaanse trainer gaat’
    • Tadej Pogacar rekent af met Mathieu van der Poel en schrijft voor derde keer Ronde van Vlaanderen op zijn naam
    • PSV weer kampioen van Nederland na misstap Feyenoord
    • LIVE Eredivisie: Feyenoord moet in Volendam vrezen voor nieuw puntenverlies, PSV virtueel landskampioen
    • IC-verpleegkundige Winnie (59) hielp stervende man te trouwen met zijn geliefde: ’Voor het kopen van ringen hadden we geen tijd meer’
    • Lenny Kuhr deelt groot nieuws over naderend afscheid
    • LIVE Ronde van Vlaanderen: Van der Poel en Pogacar zijn los in vroeg ontplofte finale
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»Jenny Renkema (93), moeder van ERICA MEILAND, overleden

    Jenny Renkema (93), moeder van ERICA MEILAND, overleden

    0
    By redactie on 6 juli 2022 Bekende Mensen

    Jenny Renkema, de 93-jarige moeder van Erica Meiland is 30 juni overleden. Jenny Renkema-Hof bracht de laatste jaren van haar leven door in een verzorgingshuis. Ook kwam ze zelf af en toe in beeld bij Chateau Meiland. In een van haar laatste verschijningen in de serie vertelde ze dat het voor haar gevoel ‘niet lang’ meer zou duren.

    “Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze dierbare (schoon)moeder en onvergetelijke oma”, luidt de tekst op de kaart. “Rust zacht mama”, schrijft Erica bij het bericht. Ook Martien Meiland, de man van Erica, deelt het bericht op zijn Instagram. “41 jaar in mijn leven… mijn 2 de moeder! Rust zacht…” Onderaan de kaart staan de namen van Erica, Martien, Montana en Maxime Meiland. Ook de partners van Montana en Maxime, Dirk en Leroy, en Maximes kinderen Claire en Vivé staan op de kaart.


    Jenny Renkema-Hof bracht de laatste jaren van haar leven door in een verzorgingshuis waar ze op afstand genoot van de tv-avonturen van de Meilandjes. Ook kwam ze zelf af en toe in beeld bij Chateau Meiland. In de eerste aflevering gaf zij al aan dat ze het nieuwe avontuur in Frankrijk niet zag zitten. De reis was voor haar te ver. Gelukkig kon de familie wel met haar videobellen. In een van haar laatste verschijningen in de serie vertelde ze dat het voor haar gevoel ‘niet lang’ meer zou duren.

     

    View this post on Instagram

     

    A post shared by Erica Meiland (@ericameiland)

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Fans zien ‘scheurtjes’ bij Jutta en Jake

    ‘Hierom is het logisch dat Ajax volgend seizoen voor Spaanse trainer gaat’

    Tadej Pogacar rekent af met Mathieu van der Poel en schrijft voor derde keer Ronde van Vlaanderen op zijn naam

    Net Nieuw
    • Fans zien ‘scheurtjes’ bij Jutta en Jake
    • ‘Hierom is het logisch dat Ajax volgend seizoen voor Spaanse trainer gaat’
    • Tadej Pogacar rekent af met Mathieu van der Poel en schrijft voor derde keer Ronde van Vlaanderen op zijn naam
    • PSV weer kampioen van Nederland na misstap Feyenoord
    • LIVE Eredivisie: Feyenoord moet in Volendam vrezen voor nieuw puntenverlies, PSV virtueel landskampioen



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.