Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • CNN in verlegenheid na doodverklaring Michael J. Fox
    • Diesel, eieren en koffie in maart tientallen procenten duurder: dit zijn andere producten in de top 10 van prijsstijgingen
    • LIVE | ’Trump heeft Europa nieuw ultimatum gesteld voor steun in Straat van Hormuz’
    • Kaj Gorgels zit in lastige fase: ‘Een soort quarterlifecrisis’
    • George Clooney fel nadat Trump-regering zijn acteerwerk ‘oorlogsmisdaad’ noemt
    • Mark Koster: Showbizz neemt zichzelf veel te serieus, Yvonne Coldeweijer en John de Mol moeten terug naar de tekentafel
    • Evert en Guido gekocht door John de Mol? ‘Nee, maar wel getemd’
    • Sir Ian McKellen werd verliefd op Johnny Depp bij samenwerking
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Binnenkijken»‘Fortunate Son’ John Fogerty wil $ 1.549.000 voor zijn Beverly Crest-huis

    ‘Fortunate Son’ John Fogerty wil $ 1.549.000 voor zijn Beverly Crest-huis

    0
    By redactie on 16 januari 2015 Binnenkijken, Hollywood Huizen
    ‘Fortunate Son’ John Fogerty wil $ 1.549.000 voor zijn Beverly Crest-huis

    Singer/songwriter John Fogerty vraagt maar liefst $ 1.549.000 voor zijn bescheiden Beverly Crest huis, een wijk in Los Angeles, waar hij maar even woonde…

    Fogerty, 69, kreeg bekendheid als de zanger en gitarist van de rockgroep Creedence Clearwater Revival. De band, begon in de late jaren zestig en had in de daaropvolgende twintig jaar wereldhits met nummers als Proud Mary, Down On The Corner, Who’ll Stop The Rain, Up Around The Bend en Long As I Can See The Light. In 1993 wordt Creedence Clearwater Revival dan ook in de Rock and Roll Hall of Fame opgenomen.


    Het uit 1961 daterende huis, met een vloeroppervlak van bijna 200 vierkante meter, ligt op een heuvel en wordt omringd door veel groen. Het heeft 3 slaapkamers, 2 badkamers en gewelfde plafonds en een open haard in de woonkamer. De eetkamer heeft een houten vloer en openslaande deuren naar het terras en de achtertuin.

    In de eigendomsakte staat overigens niet Fogerty, maar ‘Fortunate Sons’, een vennootschap vernoemd naar een van Creedence Clearwater Revival grootste hits Fortunate Son’, een nummer geschreven en gezongen door Fogerty, als eigenaar van het pand.

    Fogerty betaalde in 2008 $ 1.385.000 voor het huis. In de afgelopen jaren verhuurde hij het voor $ 5900 per maand. Fogerty woont sinds midden 2013 in Thousand Oaks, Californië, in een huis waarvoor hij $ 8.900.000 betaalde.

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    BINNENKIJKEN! Ook na 90.000 euro ‘korting’ raakt villa PFAFFS niet verkocht

    KONING CHARLES heeft kanker: behandeling al opgestart, prins Harry keert terug naar Londen

    Kroonprinses AMALIA woont na bedreigingen weer in Amsterdam

    Net Nieuw
    • CNN in verlegenheid na doodverklaring Michael J. Fox
    • Diesel, eieren en koffie in maart tientallen procenten duurder: dit zijn andere producten in de top 10 van prijsstijgingen
    • LIVE | ’Trump heeft Europa nieuw ultimatum gesteld voor steun in Straat van Hormuz’
    • Kaj Gorgels zit in lastige fase: ‘Een soort quarterlifecrisis’
    • George Clooney fel nadat Trump-regering zijn acteerwerk ‘oorlogsmisdaad’ noemt



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.