Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Adolescence wint tweemaal bij BAFTA Television Craft Awards
    • Emotionele oproep Demi Vollering voor langere tv-uitzendingen bij vrouwen: ’Met Pogacar weet je al wat er gaat gebeuren’
    • Illusionist die optrad voor Trump dacht aan mogelijke bom
    • ’Dan wordt het voor nieuwe directeur moeilijk om afscheid te nemen van Van Persie!’
    • Nog 46 dagen tot aftrap WK 2026: bekijk hier het volledige speelschema, Nederlands elftal twee keer in de avond en één keer ’s nachts
    • LIVE | Utrecht roept op niet meer naar de stad te komen tijdens Koningsnacht 
    • Madonna trakteert fans op nieuwe liedjes tijdens geheim feest
    • Verbazing om tv-optreden: ’Ineens zat Jesse Klaver daar bij Pauw & De Wit’
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»De mysterieuze relatie van JORT KELDER (58) met WELMOED SIJTSMA (32): Hij is even oud als haar vader!

    De mysterieuze relatie van JORT KELDER (58) met WELMOED SIJTSMA (32): Hij is even oud als haar vader!

    0
    By redactie on 27 mei 2023 Bekende Mensen
    Beeld: CP)
    Het gerucht gaat al een tijdje dat Op1-collega’s Jort Kelder en Welmoed Sijtsma buiten beeld een relatie hebben. Jort, die met zijn 58 jaar even oud is als Welmoeds vader, reageert nu voor het eerst op die geruchten dat hij een setje zou zijn met de 26 jaar jongere Welmoed.

    Jort Kleder heeft na de breuk met presentatrice Lauren Verster geen serieuze relatie meer gehad. Hij is inmiddels acht jaar vrijgezel. “Er werd gefluisterd dat Welmoed en jij een setje waren,” probeert Art Rooijakkers als hij bij Kelder op bezoek is voor zijn programma Rooijakkers over de vloer dat komende zondag te zien is op RTL4.


    In het nu al vrijgegeven fragment antwoordt Kelder dat het alleen al vanwege hun leeftijden het een ‘merkwaardig kerstdiner’ zou opleveren. Jort is, net als Welmoeds vader 58 jaar, Welmoed 32 jaar.

    “Joh, ja?” reageert Jort nauwelijks geinteresseerd. “Zou dat iets voor je zijn?” vraagt Art. “Nee, zegt Kelder resoluut. “Ik vind Welmoed heel leuk. En betoverend, zeker in beeld. Zij is iemand, die spat van het scherm. Even los van dat ik net zo oud als haar vader ben – wat technisch een merkwaardig kerstdiner oplevert – vallen wij niet op elkaar. We vinden elkaar wel leuk.”

    Kelder zegt wel dat zijn bekendheid hem extra aandacht van vrouwen oplevert, met name in de vorm van berichten op sociale media. “Die komen wel binnen op mijn apparaat, maar niet in mijn leven,” zegt hij. Hoewel: “Een hele enkele keer in al die jaren ben ik daar weleens op ingegaan,” bekent Jort, die een duinvilla heeft op Terschelling.

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Adolescence wint tweemaal bij BAFTA Television Craft Awards

    Emotionele oproep Demi Vollering voor langere tv-uitzendingen bij vrouwen: ’Met Pogacar weet je al wat er gaat gebeuren’

    Illusionist die optrad voor Trump dacht aan mogelijke bom

    Net Nieuw
    • Adolescence wint tweemaal bij BAFTA Television Craft Awards
    • Emotionele oproep Demi Vollering voor langere tv-uitzendingen bij vrouwen: ’Met Pogacar weet je al wat er gaat gebeuren’
    • Illusionist die optrad voor Trump dacht aan mogelijke bom
    • ’Dan wordt het voor nieuwe directeur moeilijk om afscheid te nemen van Van Persie!’
    • Nog 46 dagen tot aftrap WK 2026: bekijk hier het volledige speelschema, Nederlands elftal twee keer in de avond en één keer ’s nachts



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.