Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Zangeres Sienna Rose scoort in hitlijsten, maar identiteit blijft mysterie: bestaat ze eigenlijk wel?
    • Evert Santegoeds: ‘Ik weet wat er met Annechien Steenhuizen is’
    • Johan Derksen veroorzaakt nieuwe rel met John van den Heuvel en Rob Geus
    • Ontwerper gezichtssieraad Maan reageert op haatberichten
    • Gerard Joling bang voor de dood? ‘Paar keer per jaar onderzoek’
    • Lastige periode Chantal Janzen breekt aan
    • Fans van André Rieu en Max Verstappen keihard opgelicht via Facebook
    • Zó zag Marijke Helwegen er in 2016 uit
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Binnenkijken»BINNENKIJKEN in het Amsterdamse pied-à-terre van JOHN VAN ‘T SCHIP dat u mag hebben voor het pittige prijsje van €6000 m2

    BINNENKIJKEN in het Amsterdamse pied-à-terre van JOHN VAN ‘T SCHIP dat u mag hebben voor het pittige prijsje van €6000 m2

    0
    By redactie on 4 juni 2017 Binnenkijken, Hollywood Huizen
    John van ’t Schip, de oud Ajacied en nieuwe trainer van PEC Zwolle heeft zijn Amsterdamse pied-a-terre van zestig vierkante meter in de populaire Amsterdamse ‘De Pijp’ te koop gezet voor €379.000. Omgerekend is dat het pittige prijsje van meer dan €6000 per vierkante meter. EVEN BINNENKIJKEN?

    John en vrouw Danielle Oonk, dochter van Willeke Alberti, keerden afgelopen januari terug uit het Australische Melbourne, waar hij als trainer aan de slag werkte, vanwege zijn ernstig zieke vader. Die overleed niet veel later. John en Danielle wonen zelf in Naarden en lijken het pied-a-terre nu niet meer nodig te hebben. Het appartement telt 60 vierkante meter en dat betekent dus een prijs van net boven de €6000 per m2.


    Op die 60 vierkante meter drie kamers, waarvan twee slaapkamers. Er is een badkamer. De open leefkeuken heeft een kookeiland met de gebruikelijke inbouwapparatuur. Door het hele appartement ligt een eiken houten vloer. Ook is er een klein balkon.

    Mocht het John van ’t Schip lukken het appartement tegen de vraagprijs te verkopen dan maakt hij een winst van bijna een ton. Zelf kocht hij het optrekje in juli 2014 namelijk voor een bedrag van €282.500. Volgens BekendeBuren is er een hypotheek van €150.000 op gevestigd.

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    BINNENKIJKEN! Ook na 90.000 euro ‘korting’ raakt villa PFAFFS niet verkocht

    KONING CHARLES heeft kanker: behandeling al opgestart, prins Harry keert terug naar Londen

    Kroonprinses AMALIA woont na bedreigingen weer in Amsterdam

    Net Nieuw
    • Zangeres Sienna Rose scoort in hitlijsten, maar identiteit blijft mysterie: bestaat ze eigenlijk wel?
    • Evert Santegoeds: ‘Ik weet wat er met Annechien Steenhuizen is’
    • Johan Derksen veroorzaakt nieuwe rel met John van den Heuvel en Rob Geus
    • Ontwerper gezichtssieraad Maan reageert op haatberichten
    • Gerard Joling bang voor de dood? ‘Paar keer per jaar onderzoek’



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.