Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Prinses Ariane viert verjaardag in stilte: mogelijk ver buiten Nederland
    • Zien: vuurbal verlicht lucht boven Maleisië
    • LIVE | Derde dag strafzaak in zaak tegen Inez Weski: verdediging vraagt om vrijspraak om gebrek aan bewijs
    • Stefano Gabbana stopt als voorzitter modehuis Dolce & Gabbana
    • Wilde avond voor Jan Smit, Gert Verhulst klapt uit de school
    • Lady Gaga maakt song Runway bij The devil wears Prada 2
    • Duiken steeds duurder, maar voor Brenda (47) is het elke cent waard: ’Geen leven zonder voor te stellen’
    • Johan Derksen over relatiebreuk Yves Berendse: ‘Hoop dat hij van emotie niet meer kan zingen’
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»Als je THIERRY BAUDET geen hand geeft ben je een homo

    Als je THIERRY BAUDET geen hand geeft ben je een homo

    0
    By redactie on 6 september 2021 Bekende Mensen, Hollywood Huizen

    Als je THIERRY BAUDET geen hand geeft ben je een homo… Forum voor Democratie-leider Thierry Baudet (38) schold NPO-journalist Joost Vulling uit voor ‘homo’ omdat de journalist weigerde hem de hand te schudden omdat dat volgens de coronaregels niet mag.

    Joost Vulling vertelt het opmerkelijke verhaal in de podcast De Stemming. Vulling liep een rondje door het complex waar de Tweede Kamer nu huist vanwege een grote verbouwing toen hij de burelen van Forum voor Democratie passeerde. “Als je bij Forum rondloopt, komen ze allemaal naar buiten en steken heel provocatief hun hand uit, want ze willen dan dat je hem schudt”, vertelt de journalist van EenVandaag.


    Ook fractieleider Thierry Baudet kwam zijn kamer uit. “Ik wilde zijn hand beantwoorden met een boks, maar dat wilde hij niet. ‘Homo’, zei hij meteen tegen me.” Joost vond het maar een vreemde reactie. “Het is wel heel obstinaat om gelijk maar ‘homo’ te roepen als iemand geen hand wil geven.”

    De partijleider van Forum voor Democratie kwam eerder dit jaar ook onder vuur te liggen omdat hij zich in app-gesprekken met partijgenoten homofoob zou hebben uitgelaten.

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Prinses Ariane viert verjaardag in stilte: mogelijk ver buiten Nederland

    Zien: vuurbal verlicht lucht boven Maleisië

    LIVE | Derde dag strafzaak in zaak tegen Inez Weski: verdediging vraagt om vrijspraak om gebrek aan bewijs

    Net Nieuw
    • Prinses Ariane viert verjaardag in stilte: mogelijk ver buiten Nederland
    • Zien: vuurbal verlicht lucht boven Maleisië
    • LIVE | Derde dag strafzaak in zaak tegen Inez Weski: verdediging vraagt om vrijspraak om gebrek aan bewijs
    • Stefano Gabbana stopt als voorzitter modehuis Dolce & Gabbana
    • Wilde avond voor Jan Smit, Gert Verhulst klapt uit de school



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.