Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Maxime Meiland geeft uitgebreide housetour en Jeroen van der Boom zorgt voor steigerconcert
    • Verbijstering over webshop gouden helm-dief vanuit bajes: ’Een hele dikke middelvinger naar justitie’
    • LIVE | Iran woedend over ’vijandige en provocatieve’ aanval: ’Flagrante schending van het staakt-het-vuren’
    • Kim Jong-un inspecteert onfortuinlijk oorlogsschip dat hem een pijnlijke blamage bezorgde
    • Werknemers ASML boos over uitnodiging Musk op bedrijfsconferentie
    • Harry Styles bedankt Amsterdam met handgeschreven pagina in ‘Het Parool’: ‘Ik hou van jou!’
    • Valentijn Driessen over douane-controle Amerika: ‘Dat heb ik nog nóóit gehoord’
    • Dua Lipa en Callum Turner vieren bruiloft groots in Palermo, maar daar zitten bewoners niet op te wachten
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»ALI B blij dat hij moet voorkomen in verkrachtingszaak (ook voor verkrachting Ellen ten Damme)

    ALI B blij dat hij moet voorkomen in verkrachtingszaak (ook voor verkrachting Ellen ten Damme)

    0
    By redactie on 23 december 2023 Bekende Mensen

    Ali B wordt verdacht van zedenfeiten met drie vrouwen, waaronder Ellen ten Damme. Die zouden zijn gepleegd tussen 2014 en 2018 in Heiloo, Amsterdam en in Marokko.  Ali B laat nu van zich horen rondom zedenzaak en is blij voor de rechter te moeten komen.

    Ali B is “blij” dat er “eindelijk” een zittingsdatum is in de zedenzaak waarin hij wordt vervolgd. Dat zegt zijn advocaat Bart Swier tegen het ANP. “Het plannen van de zitting heeft veel te lang geduurd”, aldus de advocaatt. De zaak dient op 12 en 13 juni in Haarlem.


    Wel noemt Ali’ advocaat het “hoogst opmerkelijk” dat het Openbaar Ministerie (OM) van Noord-Holland een van de zedenfeiten relateert aan The Voice. “Feitelijke onzin, heeft er niets mee te maken”, zegt Bart daarover. De aangeefster deed volgens Bart in 2013 mee aan de talentenjacht. “De vermeende aanranding was vijf jaar later, mei 2018”, aldus de advocaat. “Nul verband.”

    Ali B wordt vervolgd voor zedenfeiten met drie meerderjarige vrouwen. Deze zouden zijn gepleegd tussen 2014 en 2018. De verkrachting in Marokko is gerelateerd Marokko aan Ellen ten Damme in april 2014  tijdens tv-opnames in Marokko. Ten Damme deed wel melding, maar geen aangifte.

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Maxime Meiland geeft uitgebreide housetour en Jeroen van der Boom zorgt voor steigerconcert

    Verbijstering over webshop gouden helm-dief vanuit bajes: ’Een hele dikke middelvinger naar justitie’

    LIVE | Iran woedend over ’vijandige en provocatieve’ aanval: ’Flagrante schending van het staakt-het-vuren’

    Net Nieuw
    • Maxime Meiland geeft uitgebreide housetour en Jeroen van der Boom zorgt voor steigerconcert
    • Verbijstering over webshop gouden helm-dief vanuit bajes: ’Een hele dikke middelvinger naar justitie’
    • LIVE | Iran woedend over ’vijandige en provocatieve’ aanval: ’Flagrante schending van het staakt-het-vuren’
    • Kim Jong-un inspecteert onfortuinlijk oorlogsschip dat hem een pijnlijke blamage bezorgde
    • Werknemers ASML boos over uitnodiging Musk op bedrijfsconferentie



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.