Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Ferry Doedens over tijd in gevangenis: ‘Vastzitten is geen pretje’
    • Loeki de Leeuw verscheen 54 jaar geleden voor het eerst op tv
    • Amy Rose geeft gezondheidsupdate na operatie: ‘Was een hel’
    • Bed gedeeld of niet? EOTB-Joey reageert op B&B-Malgosia geruchten
    • Frits Barend: ‘Jack van Gelder weg omdat hij Joods is? Geen idee!’
    • Gouden Ganzenveer dit jaar naar Gershwin Bonevacia, jongste winnaar ooit
    • Max Verstappen noemde Kelly Piquet na een dag ‘de liefde van zijn leven’
    • ‘Cyberpestkop’ Sander Schimmelpenninck gaat door: na onthulling ziekte blijft hij BBB-Caroline bespotten
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Hollywood Huizen»Al Qaeda roept ‘alle moslims ter wereld’ op om Britse PRINS HARRY te vermoorden: ‘Gewettigd doelwit’
    (Beeld: CP)

    Al Qaeda roept ‘alle moslims ter wereld’ op om Britse PRINS HARRY te vermoorden: ‘Gewettigd doelwit’

    0
    By redactie on 3 december 2023 Hollywood Huizen

    Terreurorganisatie Al Qaeda roept ‘alle moslims ter wereld’ op de Britse prins Harry te vermoorden.  Islamistische organisaties wereldwijd zouden volgens een rapport van de Duitse staatsveiligheid, naast het ombrengen van prins Harry ook oproepen tot het plegen van aanslagen als steun aan Hamas en de bevolking van de Gazastrook.

    Het rapport van de Duitse staatsveiligheid meldt dat islamistische organisaties oproepen tot een jihad tegen “westerse kruisvaarders en zionisten”, als reactie op de oorlog in de Gazastrook. Het gaat om oproepen tot zogeheten ‘lone actor’-aanvallen op joden en christenen in westerse landen.


    Vorige week verscheen in Pakistan en Afghanistan de oproep aan de wereldwijde moslimbevolking – om “bloederige aanvallen en revoluties uit te voeren, om zo de Palestijnen en Hamas te steunen” – waarin de Britse prins Harry en de Verenigde Staten worden genoemd als doelwitten.

    Harry zou doelwit zijn omdat hij tussen 2007 en 2013 tweemaal als helikopterpiloot in het Britse leger diende in Afghanistan. In zijn autobiografie ‘Spare’ onthulde de prins dat hij in die periode 25 talibanstrijders had gedood.

    Volgens de taliban waren dat geen strijdes, maar om onschuldige burgers. “Je hebt geen pionnen gedood, maar mensen. Gezinnen wachtten op hun terugkeer”, klonk het destijds.

    “De executie van Harry is dan ook een gewettigd doelwit”, schrijft Al Qaeda nu.

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    KONING CHARLES heeft kanker: behandeling al opgestart, prins Harry keert terug naar Londen

    Kroonprinses AMALIA woont na bedreigingen weer in Amsterdam

    PRINSES BEATRIX viert haar 86e verjaardag met stukje sachertorte

    Net Nieuw
    • Ferry Doedens over tijd in gevangenis: ‘Vastzitten is geen pretje’
    • Loeki de Leeuw verscheen 54 jaar geleden voor het eerst op tv
    • Amy Rose geeft gezondheidsupdate na operatie: ‘Was een hel’
    • Bed gedeeld of niet? EOTB-Joey reageert op B&B-Malgosia geruchten
    • Frits Barend: ‘Jack van Gelder weg omdat hij Joods is? Geen idee!’



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.