Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Merel Westrik krijgt opmerkelijk cadeau op laatste werkdag bij ‘De Coen & Sander Show’: ‘Lijkt me heerlijk’
    • Man minnares Jan Smit al week niet op zijn werk verschenen
    • Oos Kesbeke tussen de augurken bij Dirk
    • De Achterklap Podcast | Jan Smit zwijgt na breuk en Mette-Marit schaamt zich
    • Johan Derksen betreurt VI-boycot Victor Vlam: ‘Erg gecharmeerd’
    • Samuel Welten eerlijk over liefdesleven: ‘Van mijn ouders mág en móét ik lekker gek doen’
    • Mabel vreest aandacht rond dochter Zaria in Delft
    • Hollywoodacteur Chuck Norris (86) overleden
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»SYLVIE MEIS valt voor Hollandse sloper en multimiljonair Wim Beelen

    SYLVIE MEIS valt voor Hollandse sloper en multimiljonair Wim Beelen

    0
    By redactie on 7 oktober 2023 Bekende Mensen

    Sylvie Meis is opnieuw verliefd! Die nieuwe liefde heet Wim Beelen, een multimiljonair met een geschat vermogen van maar liefst 200 miljoen, een jacht van tien miljoen en ‘natuurlijk’ een eigen privévliegtuig.

    Begin dit jaar scheidde Sylvie Meis  van Niclas Castello, maar nu is er nieuwe man in haar leven. Volgens de
    De Duitse krant Bild heeft Sylvie Meis een relatie met de in Amsterdam wonende ondernemer Wim Beelen (48). Beelen is goed voor 200 miljoen euro. Geld dat hij verdiende met sloopwerkzaamheden en de verwerking van bouwpuin.


    De twee zouden elkaar in september ontmoet hebben toen Sylvies zoon Damián van der Vaart (17) zijn voetbalcontract tekende bij Ajax.

    Halverwege de jaren negentig richtte Beelen een uitzendbureau op voor havenpersoneel, vuilnismannen en sloopmedewerkers. In 1999 begon hij zelf met sloopwerkzaamheden. In de daaropvolgende jaren ontwikkelde de Beelen Groep zich tot het grootste sloopbedrijf van Nederland.

    Per jaar gaan zo’n 350 gebouwen onder Beelens sloophamer en worden de restanten met kapitale machinerieën vermalen en gesorteerd voor hergebruik.

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Merel Westrik krijgt opmerkelijk cadeau op laatste werkdag bij ‘De Coen & Sander Show’: ‘Lijkt me heerlijk’

    Man minnares Jan Smit al week niet op zijn werk verschenen

    Oos Kesbeke tussen de augurken bij Dirk

    Net Nieuw
    • Merel Westrik krijgt opmerkelijk cadeau op laatste werkdag bij ‘De Coen & Sander Show’: ‘Lijkt me heerlijk’
    • Man minnares Jan Smit al week niet op zijn werk verschenen
    • Oos Kesbeke tussen de augurken bij Dirk
    • De Achterklap Podcast | Jan Smit zwijgt na breuk en Mette-Marit schaamt zich
    • Johan Derksen betreurt VI-boycot Victor Vlam: ‘Erg gecharmeerd’



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.