Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Terug naar 2016: zo zag prinses Amalia er tien jaar geleden uit
    • Gerard Ekdom reageert op ongeldige RadioRing-stemmen
    • Gordon in shock: ‘Multiculturele samenleving in Nederland mislukt’
    • Zo snel als ik kon, kroop ik onder twee dekbedden
    • ‘Leonie ter Braak valt totaal door de mand met bejubelen The Voice’
    • Moeder Mary Borsato over zoon Marco na afgeronde rechtszaak: ‘Hij is weer een blije man’
    • Suzan & Freek overspoeld door emoties na winnen Popprijs
    • Suzan & Freek na het winnen van popprijs: ‘Onze oppas stuurde ons net foto van slapende Sef’
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»Jonge vrouw die aangifte deed tegen MARCO BORSATO kan zelf óók nog vervolgd worden

    Jonge vrouw die aangifte deed tegen MARCO BORSATO kan zelf óók nog vervolgd worden

    0
    By redactie on 28 september 2023 Bekende Mensen

    De kans bestaat dat de jonge vrouw die de aangifte van ontucht deed waarvoor Marco Borsato voor de rechter moet verschijnen, ook zelf vervolgd wordt. Borsato deed december 2021 een tegenaangifte van smaad en laster en die is niet automatisch van de baan nu Marco voor de rechter moet verschijnen.

    Marco Borsato moet voor de rechter verschijnen omdat hij verdacht wordt van het betasten tussen 2014 en 2019 van een nu 22-jarige vrouw. De moeder van die vrouw was jarenlang bevriend met Borsato en werkte voor zijn fanclub.


    Nadat de eind 2021 ging spelen en de 22-jarige vrouw en haar moeder naar de politie stapten deden de advocaten van de zanger ook aangifte van o.a. smaad en laster en het doen van een valse aangifte. Die zaak is in behandeling bij het Openbaar Ministerie Noord-Holland. De zaak van de aangifte tegen Borsato zelf wordt onderzocht door het Openbaar Ministerie Midden-Nederland.

    Nu het OM Midden-Nederland besloten heeft Borsato te vervolgen bestaat toch nog de kans dat de jonge vrouw ook vervolgd wordt. “Dat er samenhang is tussen beide zaken is evident, maar de beoordeling wordt wel separaat en zelfstandig gedaan. Uit het één (vervolging in Midden NL) volgt niet automatisch het ander,” laat het OM Noord-Holland weten. Het OM Noord-Holland zegt ‘zo spoedig mogelijk’ een beslissing te namen over het mogelijk vervolgen van de jonge vrouw

    Borsato’s advocaat Knoops wil dat er onderzoek zou worden gedaan naar ‘de bron van de geruchten’ toen er in 2021 al verhalen rondzongen over Borsato’s gedrag.

     

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Terug naar 2016: zo zag prinses Amalia er tien jaar geleden uit

    Gerard Ekdom reageert op ongeldige RadioRing-stemmen

    Gordon in shock: ‘Multiculturele samenleving in Nederland mislukt’

    Net Nieuw
    • Terug naar 2016: zo zag prinses Amalia er tien jaar geleden uit
    • Gerard Ekdom reageert op ongeldige RadioRing-stemmen
    • Gordon in shock: ‘Multiculturele samenleving in Nederland mislukt’
    • Zo snel als ik kon, kroop ik onder twee dekbedden
    • ‘Leonie ter Braak valt totaal door de mand met bejubelen The Voice’



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.