Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Peuter rolt over tapijt in Witte Huis tijdens toespraak Donald Trump
    • Nieuwe sci-fi-game ’Saros’: Finnen bouwen adembenemende en constant veranderende spelwereld exclusief voor Sony
    • Meer dan 4.000 Hollywoodfiguren tekenen petitie tegen megafusie van Paramount en Warner Bros
    • Lale Gül krijgt uitbrander van René van der Gijp: ‘Ze is treinramp!’
    • Luke Littler na Rotterdam niet onder de indruk van vijandig Liverpool: ’Vorige week was het veel luider’
    • Frans Duijts krijgt massale steun voor zieke zus
    • Gover Meit reageert op heisa nadat publiek massaal wegliep uit show: ‘Blij met die mediastorm’
    • LIVE | Betalingenverwerker Adyen wint op rode markten bij zorgen uitblijven snelle oplossing Iran-oorlog
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»BORSATO’S advocatenkoppel Knoops: ’29 ontlastende getuigen’

    BORSATO’S advocatenkoppel Knoops: ’29 ontlastende getuigen’

    0
    By redactie on 27 september 2023 Bekende Mensen

    Advocatenkoppel Geert-Jan en Carry Knoops zegt 29 ontlastende getuigenverklaringen in te brengen als de rechtszaak tegen Marco Borsato plaatsvindt voor ontucht met een minderjarige. De zanger blijft bij zijn standpunt dat hij zich nimmer aan ontucht schuldig heeft gemaakt.

    In een onmiddellijk gepubliceerd persbericht nadat het OM liet weten de zanger voor de rechter te brengen refereren Knoops en Knoops aan de aangifte van Marco Borsato, die hij in 2021 deed bij het OM Noord-Holland wegens smaad, laster en het doen (aanzetten) van een valse aangifte. De zanger blijft bij zijn standpunt dat hij zich nimmer aan ontucht schuldig heeft gemaakt.


    De verdediging heeft een onderzoeksdossier met maar liefst 29 ontlastende getuigenverklaringen en bewijsmiddelen die belastend zijn voor de aangeefster.” Het echtpaar Knoops beklaagt zich omdat het OM Midden-Nederland dit dossier (nog) niet wil gebruiken bij de behandeling van de zaak.

    “Dit maakt de beslissing van het OM Midden-Nederland onbegrijpelijk, in ieder geval onvolledig.” De advocaten van Marco Borsato zullen het bewijsmateriaal van hun zijde alsnog voorleggen aan de onderzoeksrechter van Midden-Nederland. “Wij hopen dat het OM alsnog kennis zal nemen van het dossier en na het horen van de getuigen van de verdediging alsnog zal beslissen dat er geen zaak tegen de heer Borsato voorligt.”

     

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Peuter rolt over tapijt in Witte Huis tijdens toespraak Donald Trump

    Nieuwe sci-fi-game ’Saros’: Finnen bouwen adembenemende en constant veranderende spelwereld exclusief voor Sony

    Meer dan 4.000 Hollywoodfiguren tekenen petitie tegen megafusie van Paramount en Warner Bros

    Net Nieuw
    • Peuter rolt over tapijt in Witte Huis tijdens toespraak Donald Trump
    • Nieuwe sci-fi-game ’Saros’: Finnen bouwen adembenemende en constant veranderende spelwereld exclusief voor Sony
    • Meer dan 4.000 Hollywoodfiguren tekenen petitie tegen megafusie van Paramount en Warner Bros
    • Lale Gül krijgt uitbrander van René van der Gijp: ‘Ze is treinramp!’
    • Luke Littler na Rotterdam niet onder de indruk van vijandig Liverpool: ’Vorige week was het veel luider’



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.