Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Fragment Gemist
    • Malou Petter kijkt terug op turbulente periode: ‘Had ik niet willen missen’
    • Aan De Slag! wint Gouden RadioRing, 538-dj Floris Molenaar is aanstormend talent
    • Het gekreun van Robin, zijn beslagen bril en de suggestieve grapjes: dit was Winter vol liefde op z’n best
    • Zet drie singles uit Winter vol liefde in een bloedhete hottub en je krijgt gegarandeerd prachtige televisie
    • Emma Kok doet boekje open over relatie en leeftijdsverschil
    • Giel Beelen reageert sportief op pittige grap over vriendin bij RadioRing, daarna schrikt zaal van nog scherpere grap
    • K3 verrast met bijzonder en emotioneel optreden
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»HELEEN VAN ROYEN over juicekanalen: ‘Negeren is gewoon het beste’

    HELEEN VAN ROYEN over juicekanalen: ‘Negeren is gewoon het beste’

    0
    By redactie on 20 september 2023 Bekende Mensen

    Heleen van Royen haalde mosterd voor haar nieuwe roman Juice bij de juicekanalen. Veel heeft niet op met die juuicekanalen. Dé manier om met juice om te gaan volgens Van Royen? “Negeren is gewoon het beste.”

    “Ook als je ze niet volgt, krijg je roddels van alle kanten doorgestuurd, en ze worden opgepikt door andere media”, zegt Heleen van Royen in de nacht in Mischa! op NPORadio1. Over die juicekanalen schrijft ze in haar nieuwste boek Juice. Het personage Angel vertoont opvallend veel gelijkenissen met Yvonne Coldeweijer.


    “Ik vond het leuk dat de hoofdpersoon – Claire – een vrouwelijke vijand heeft. En Coldeweijers gedrag is heel inspirerend voor een schrijver.” Van Royen heeft geen reactie gehad van Coldeweijer op haar boek. “Ze heeft mij geblokkeerd, ik had ooit in een uitzending iets gezegd waarna ze me blokkeerde. Ik ken haar niet, heb haar nooit gesproken.”

    Nu haar boek is verschenen, wordt het incident van Van Royen met Rob Oudkerk uit 2004 regelmatig aangehaald. Van Royen schreef in een column dat Oudkerk, destijds wethouder in Amsterdam, prostituees bezocht en af en toe coke gebruikte. Tegen Mischa betuigt ze spijt. “Ik heb vaak gezegd: had ik het maar nooit gedaan. Ik heb er spijt van. Omdat ik me helemaal niet op zo’n manier met iemands privéleven wil bemoeien. Voor mij was het ook traumatisch.”

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Fragment Gemist

    Malou Petter kijkt terug op turbulente periode: ‘Had ik niet willen missen’

    Aan De Slag! wint Gouden RadioRing, 538-dj Floris Molenaar is aanstormend talent

    Net Nieuw
    • Fragment Gemist
    • Malou Petter kijkt terug op turbulente periode: ‘Had ik niet willen missen’
    • Aan De Slag! wint Gouden RadioRing, 538-dj Floris Molenaar is aanstormend talent
    • Het gekreun van Robin, zijn beslagen bril en de suggestieve grapjes: dit was Winter vol liefde op z’n best
    • Zet drie singles uit Winter vol liefde in een bloedhete hottub en je krijgt gegarandeerd prachtige televisie



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.