Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Robbert Rodenburg spreekt zich uit over partnergeweld tegen mannen
    • Horoscoop: Dit staat in de sterren geschreven voor week 12
    • Grote comeback Wendy van Dijk geen succes: Talpa-exit dichtbij?
    • Niet Tijl Beckand, maar Leonie ter Braak presenteert ‘Het Perfecte Plaatje Op Reis’
    • Plots zorgen om Wie Is De Mol?: ‘Is iets aan de hand’
    • Vanaf déze datum is de reünieshow K3 Originals te streamen
    • Startdatum ‘uitdagend’ modeprogramma Carice van Houten bekend
    • Igone de Jongh gewaarschuwd voor Ruud de Wild: ‘Ongelooflijke ploert’
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»Gedupeerden DERK BOLTS SPOORLOOS willen schadevergoeding vanwege koppelen aan verkeerde biologische oudersmismatch

    Gedupeerden DERK BOLTS SPOORLOOS willen schadevergoeding vanwege koppelen aan verkeerde biologische oudersmismatch

    0
    By redactie on 4 juni 2023 Bekende Mensen

    Zeker vier gedupeerden van Derk Bolts programma Spoorloos willen een schadevergoeding van omroep KRO-NCRV vanwege fouten die in het programma zijn gemaakt. Misdaadjournalist Kees van der Spek onthulde vorig jaar dat deelnemers van Spoorloos in Colombia aan de verkeerde biologische ouders waren gekoppeld.

    “Wij hebben KRO-NCRV aangeschreven met het verzoek om schadevergoeding, immateriële en materiële schade”, zegt Annemiek van Spanje tegen RTL Boulevard. “Je moet je voorstellen dat je jarenlang geen contact hebt met je moeder, dan denkt haar te hebben gevonden en het blijkt een vreemde vrouw. En ze hebben kosten gemaakt voor vluchten en hotels. En sommigen hebben ‘familieleden’ ondersteund in Colombia en betalingen verricht.”


    Maar, vertelt de advocaat aan het programma, “er is iets anders veel belangrijker”. “En dat is de erkenning dat hun ontzettend veel verdriet is aangedaan door de wijze waarop Spoorloos of de redactie haar werk heeft gedaan, want dat is onzorgvuldig geweest.”

    KRO-NCRV wil eerst het onderzoek van bedrijfsrecherchebureau Hoffmann afwachten. De omroep heeft al een aantal  matches laten onderzoeken, waaruit tot nu toe vier mismatches naar voren kwamen.

    KRO-NCRV meldt aan RTL Boulevard: “Zoals we ook aan de advocaat van de oud-Spoorloos Colombia-deelnemers hebben laten weten, kunnen we niet vooruitlopen op de conclusies van bureau Hoffmann. Het onderzoek is nog niet afgerond. We zullen het eindrapport moeten afwachten. Als het eindrapport er is, willen we graag met de betreffende oud-Spoorloos deelnemers, bij wie een onjuiste match is vastgesteld, in gesprek.”

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Robbert Rodenburg spreekt zich uit over partnergeweld tegen mannen

    Horoscoop: Dit staat in de sterren geschreven voor week 12

    Grote comeback Wendy van Dijk geen succes: Talpa-exit dichtbij?

    Net Nieuw
    • Robbert Rodenburg spreekt zich uit over partnergeweld tegen mannen
    • Horoscoop: Dit staat in de sterren geschreven voor week 12
    • Grote comeback Wendy van Dijk geen succes: Talpa-exit dichtbij?
    • Niet Tijl Beckand, maar Leonie ter Braak presenteert ‘Het Perfecte Plaatje Op Reis’
    • Plots zorgen om Wie Is De Mol?: ‘Is iets aan de hand’



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.