Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Gezondheid van zieke Noorse kroonprinses Mette-Marit gaat ‘duidelijk achteruit’
    • Weinig animo voor bijzondere deuren van Monique Westenberg
    • Arnold Schwarzenegger keert terug als Conan
    • Tim Hofman reageert op overlijden Alex de Lange uit Over Mijn Lijk
    • Bridget Maasland basht Beau van Erven Dorens: ‘Frisse wind aub!’
    • Marijke Helwegen legt uit waarom ze trilt en het is geen Parkinson
    • Sterren als Timothée Chalamet en Emma Stone worden verwend met luxe goodiebag bij Oscars 2026: dit zit erin
    • Peiling: bijna helft Britten wil geen staatsbezoek Charles aan VS
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»Nederland voor het eerst sinds 2015 niet naar finale songfestival: ’Natuurlijk balen we’

    Nederland voor het eerst sinds 2015 niet naar finale songfestival: ’Natuurlijk balen we’

    0
    By redactie on 10 mei 2023 Bekende Mensen
    (Beeld AvroTros/JasperSuijk)

    Nederland gaat voor het eerst sinds 2015 niet naar de finale van het Eurovisie songfestival. Het is Mia Nicolai en Dion Cooper niet gelukt een plekje te bemachtigen in die finale. Mia Nicolai en Dion Cooper laten desondanks weten trots te zijn op wat ze in Liverpool hebben neergezet. “We zijn dankbaar dat we dit hebben mogen doen. Natuurlijk balen we, maar we hebben alles gegeven, een mooi optreden neergezet en kunnen met een mooie ervaring met opgeheven hoofd terug naar huis.”

    In totaal waren dinsdagavond vijftien landen aan de beurt. Zweden, Kroatië, Moldavië, Zwitserland, Finland, Tsjechië, Israël, Portugal, Servië en Noorwegen zijn wel door. Het is voor het eerst sinds 2015 dat de Nederlandse delegatie de wedstrijd voortijdig moet verlaten.


    AvroTros, verantwoordelijk voor de Nederlandse inzending, reageert teleurgesteld op het verlies. “We wisten dat het lastig zou worden in deze moeilijke eerste halve finale en het is natuurlijk jammer dat het niet gelukt is om de finale te bereiken”, schrijft de omroep op sociale media. “Mia & Dion hebben een fantastisch optreden neergezet en we blijven ongelooflijk trots op wat ze hebben gepresteerd.”

    De aanloop naar het Eurovisie Songfestival was voor het duo niet bepaald rustig. Tijdens het eerste gezamenlijke optreden in Madrid ging het mis. Er vielen valse noten. Een week later kon het duo echter ook niet overtuigen tijdens Eurovision in Concert in Amsterdam. Burning Daylight bleek te moeilijk voor Mia en Dion.

    Het nummer werd qua toonhoogte aangepast. Het resultaat: alle noten werden gehaald, maar het nummer had wel aan kracht ingeboet met uitschakeling tot gevolg.

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Gezondheid van zieke Noorse kroonprinses Mette-Marit gaat ‘duidelijk achteruit’

    Weinig animo voor bijzondere deuren van Monique Westenberg

    Arnold Schwarzenegger keert terug als Conan

    Net Nieuw
    • Gezondheid van zieke Noorse kroonprinses Mette-Marit gaat ‘duidelijk achteruit’
    • Weinig animo voor bijzondere deuren van Monique Westenberg
    • Arnold Schwarzenegger keert terug als Conan
    • Tim Hofman reageert op overlijden Alex de Lange uit Over Mijn Lijk
    • Bridget Maasland basht Beau van Erven Dorens: ‘Frisse wind aub!’



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.