Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    Trending
    • Moeder Mary Borsato over zoon Marco na afgeronde rechtszaak: ‘Hij is weer een blije man’
    • Suzan & Freek overspoeld door emoties na winnen Popprijs
    • Suzan & Freek winnen popprijs: ‘Stempel gedrukt in tijd waarin hun eigen leven een gitzwarte wending kreeg’
    • Mary Borsato geeft update over Marco na rechtszaak: ‘Weer een blije man’
    • Jade Kops dankbaar voor vriendschap Emma Kok: ‘Mijn sonde-lotgenootje’
    • Patricia Paay (76) wordt oma: ‘Ik moest het echt even laten bezinken’
    • Zien: ontroerende beelden van dansende prins Harry en Meghan
    • Mary Borsato neemt een stap terug: ‘Dat is nu over’
    Facebook X (Twitter) LinkedIn Pinterest RSS
    HollywoodHuizen
    Leaderboard Ad
    • Home
    • Topstory
    • Bekende Mensen
    • Royals
    • Contact
    HollywoodHuizen
    You are at:Home»Bekende Mensen»ZO ROMANTISCH… FRENKIE DE JONG (25) vraagt op vakantie in de VS vriendin MIKKY ten huwelijk

    ZO ROMANTISCH… FRENKIE DE JONG (25) vraagt op vakantie in de VS vriendin MIKKY ten huwelijk

    0
    By redactie on 2 juli 2022 Bekende Mensen

    Frenkie de Jong heeft liefde Mikky Kiemeney tijdens hun vakantie in Amerika ten huwelijk gevraagd en Mickey zie JA! Frenkie en Mikky waren pas 15 jaar toen ze een relatie kregen. Drie jaar later gingen ze voor een half jaar uit elkaar om er achter te komen of ze echt met elkaar verder wilden. En nu lijkt hun band dus voor eeuwig.

    Op Instagram laat de voetballer weten dat hij zijn vriendin ten huwelijk heeft gevraagd. Frenkie plaatst een foto op Instagram waar te zien is dat hij op zijn knieën gaat. “I can’t wait to spend the rest of our lives together, She Said Yes”, schrijft hij bij het bericht.


    Mikky laat via haar Instagram weten dat ze JA heeft gezegd! Meer hierover zie je in de video bovenaan de pagina. In Open Kaart van Robbert Rodenburg vertelde Mikky Kiemeney over hun leven samen. “Je moet in elkaar blijven investeren. Ik moet niet denken: ach, Frenkie vindt mij toch wel leuk. Niet verslonzen en elkaar juist aandacht blijven geven. Je moet elkaar niet for granted nemen. Ik vind het wel heel awkward hoor, om relatieadvies te geven. Maar ik denk dat het oprecht heel belangrijk is om leuke dingen te blijven doen. Of af en toe elkaars favoriete gerechtje maken.” Dat Frenkie de Jong niet zonder Mikky kan geeft ook hij ruiterlijk toe. “‘Dankzij Mik voel ik me gelukkig in onze Spaanse thuissituatie. Het maakt eigenlijk niet uit wat we doen, we hebben altijd lol als we samen zijn”, vertelde hij al eens in Linda.meiden.

    Verras een vriend

    • Tweet
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
    redactie

    Related Posts

    Moeder Mary Borsato over zoon Marco na afgeronde rechtszaak: ‘Hij is weer een blije man’

    Suzan & Freek overspoeld door emoties na winnen Popprijs

    Suzan & Freek winnen popprijs: ‘Stempel gedrukt in tijd waarin hun eigen leven een gitzwarte wending kreeg’

    Net Nieuw
    • Moeder Mary Borsato over zoon Marco na afgeronde rechtszaak: ‘Hij is weer een blije man’
    • Suzan & Freek overspoeld door emoties na winnen Popprijs
    • Suzan & Freek winnen popprijs: ‘Stempel gedrukt in tijd waarin hun eigen leven een gitzwarte wending kreeg’
    • Mary Borsato geeft update over Marco na rechtszaak: ‘Weer een blije man’
    • Jade Kops dankbaar voor vriendschap Emma Kok: ‘Mijn sonde-lotgenootje’



    Copyright © 2026 ThemeSphere. Powered by WordPress.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.